Виховна робота

Студенти факультету підготовки лікарів для ЗСУ зайняті не тільки освітою, клінічною та науковою роботами.

Культурний центр НМУ організує, координує та розвиває усі напрямки позааудиторної роботи зі студентами, що пов’язані з процесом відродження та розвитку української культури, забезпечує реалізацію художньої творчості студентів та співробітників Університету, організує різноманітні форми відпочинку, виконує соціально-культурні закази підрозділів Університету.

Студенти факультету входять до складу творчих об’єднань та колективів художньої самодіяльності: академічний студентський хор, ансамбль народного танцю «Метелиця», , факультетська команда КВН, хору тощо. Велика кількість студентів є лауреатами міських, районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Студенти медичного факультету приймають активну участь у традиційних загально-університетських конкурсах: «Міс Університет» та «Містер Університет», присвяченні першокурсників та урочистому церемоніалі випуску студентів, конкурсі мистецтва першокурсників «Альма Матер», урочистих концертах з приводу днів факультетів та Університету тощо.

Студенти ФПЛЗСУ приймають активну участь в організації спортивних заходів в університеті,займають призові місця.