РОЗПОЧАЛИСЯ ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ ІНТЕРНІВ З НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ

18.09.2015

75% смертей від невідкладних станів в Україні настають до госпіталізації

У серпні 2015 року розпочав роботу Інститут післядипломної освіти Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.

15 вересня  2015 р. в інституті стартували практичні заняття після місяця теоретичної підготовки.
«Для навчання інтернів ми взяли за основу європейську практику. В Європі зазвичай такі курси проводяться за чималі гроші. Найдешевший курс, наприклад, у Польщі коштує від 200 Євро», – повідомляє директор Інституту післядипломної освіти НМУ ім. О. О. Богомольця Юрій Кучин.

Практичні заняття проводяться на сучасному симуляційному обладнанні – манекенах, які імітують критичний стан людини.

«Ми будемо змінювати існуючий раніше уклад, коли є лекції, є операційна та більше нічого. Ми видозмінилися. У нашому Інституті ми це запровадили для того, щоб системно навчити кожну людину, яка отримає сертифікат спеціаліста. Це обов’язкова програма. І почали ми, звичайно, з анестезіологів, бо це ті люди, яких найчастіше звуть у критичних станах», – зазначає Юрій Кучин.
Тренінги європейського зразка – це перша практика нової програми для інтернів Інституту післядипломної освіти НМУ ім. О. О. Богомольця.

«Спочатку студенти готуються теоретично, а потім проходять тривалий інтенсивний тренінг для того, щоб набути і знання, і вміння, і загалом компетентність. Почали навчання з невідкладних станів, тому що це найважливіший аспект для нашої країни. Адже за статистикою в Україні 75% людей помирають до того, як їх госпіталізують, навіть у присутності швидкої медичної допомоги, а в розвинених країнах це 25%», – говорить Юрій Кучин.

Для довідки: Інститут післядипломної освіти розпочав роботу в серпні 2015 року. В Інституті навчається понад 1500 інтернів. Вони проходять підготовку за європейськими програмами з акцентом на практичну підготовку.

 

 

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця