Запрошуємо взяти участь у дослідженні теми горювання під час війни

01.02.2024

Дослідницька група проєкту «Фенікс», метою якого є дослідження теми горювання та інформаційна підтримка українців під час повномасштабної війни, запрошує взяти участь в опитуванні. Також учасники зможуть більше дізнатися про власну реакцію горя та техніки самозаспокоєння.

Дослідницьку групу проєкту «Фенікс» очолює директор Навчально-наукового інституту психічного здоров’я Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Олег Чабан та професор кафедри клінічної психології Утрехтського університету (Нідерланди) Пол Булен.

Горювання після втрати – нормальний процес адаптації до нової реальності, в якій немає близької людини. Прояви горювання дуже індивідуальні, але, якщо вони інтенсивні, тривають більше ніж 6 місяців і призводять до порушення функціонування в професійній, академічній та особистих сферах, можна запідозрити розлад тривалого горя. Обставини на момент втрати можуть вплинути на процес горя, переживання подій війни є додатковими факторами ризику розвитку пролонгованого горя.

Якщо ви втратили близьку людину під час повномасштабної війни в Україні, пройдіть опитування за посиланням:

https://survey.uu.nl/…/e96d1456…/SV_b9fZjdgpiJ9pMGy…

Якщо хочете дізнатися більше про власну реакцію горя, знайти техніки самозаспокоєння чи додаткові ресурси з цієї теми – перейдіть за посиланням: https://www.upma.online/phoenix

За інформацією організаторів