НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

14 ВЕРЕСНЯ НМУ ПРОВОДИТИМЕ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СИМПОЗІУМ «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ МЕДИЧНОГО МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА В ОРТОБІОЛОГІЇ»

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця запрошує взяти участь у міжгалузевому науково-практичному симпозіумі «Сучасні технології медичного матеріалознавства в ортобіології» (Технології заміщення дефектів тканин при  бойових ушкодженнях та травмах). Симпозіум пройде 14 вересня в онлайн- та офлайн-форматах.

У пленарних засіданнях форуму, що проходитиме в м. Києві у морфологічному корпусі НМУ (проспект Перемоги, 34, аудиторія № 3),  візьмуть участь провідні експерти з України, Туреччини та Німеччини.

Тематика заходу присвячена висвітленню технології заміщення дефектів тканин при бойових ушкодженнях та травмах, біотехнології заміщення дефектів кісткової тканини при захворюваннях кісток, репаративній регенерації кісткової тканини, технології виготовлення та практичного застосування імплантатів на основі кальцій-фосфатних матеріалів, титану, хімії поверхні імплантатів тощо.

Формою участі обрано доповіді та лекції, орієнтовані на клінічне застосування, можливості спільних досліджень, власні оригінальні дослідження. Регламент доповідей — 15 хвилин.

 

Для участі в науково-практичній конференції слід до 13 вересня 2022 року зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0OUz3zqxi_ewla823Ub4pLCu1Fqz-1pEyiBeu2PNJn9c6Nw/viewform?usp=pp_url

 

Інформація оновлюватиметься за посиланням:

https://fb.me/e/1wpdpIWAB

 

Запрошення:

https://docs.google.com/document/d/1GMHhVI1dOz9vVLzI91NPDMqPBMSYauD8/edit?usp=sharing&ouid=109919312275871897377&rtpof=true&sd=true

 

Програма:

https://docs.google.com/document/d/19IaJxmWBtrkOa2Ks7CfQmpSPYy3wpzaV/edit?usp=sharing&ouid=109919312275871897377&rtpof=true&sd=true.

 

Посилання на трансляцію буде надіслано напередодні симпозіуму після реєстрації.

 

Оргкомітет симпозіуму 

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!!!

Відділ аспірантури та докторантури повідомляє про заплановану атестацію аспірантів всіх років навчання та всіх форм навчання відповідно до наказу №242 від 26.05.2022р.

 

!15.06.2022 року об 11:00 відбудеться атестація аспірантів 1 року навчання на платформі zoom

 

20.06.2022 року об 11:00 відбудеться атестація аспірантів 2, 3 та 4 років навчання на платформі zoom

 

На атестацію має бути надана наступна інформація:

  • Витяг засідання кафедри про атестацію аспіранта;
  • Інформацію про виконання освітньої складової;
  • Інформацію про хід виконання дисертаційного дослідження та публікації результатів дисертації (у формі презентації для 2-4 років навчання);
  • Аспіранти очної денної та очної вечірньої форм навчання мають обов’язково заповнити рейтинг аспіранта та надіслати на e-mail відділу aspirantura@nmu.ua https://drive.google.com/file/d/1O3VQUQWk0t38xjTcQ2E5oeUHxHSanOQu/view
  • Для аспірантів 4 року (випускники 2022 року) обов’язково! заповнений індивідуальний план аспіранта з відмітками про повне проходження освітньої програми та відмітками про атестацію аспіранта кафедрою має бути переданий до відділу аспірантури та докторантури. У формі презентації має бути надана інформація про ступінь виконання дисертаційного дослідження та наявні публікації.

ВИНЕСЕНО НА ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ “ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ РЕФЕРАТУ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ”

Шановні колеги!

Відділ аспірантури та докторантури запрошує до публічного обговорення “ВИМОГ ДО ОФОРМЛЕННЯ РЕФЕРАТУ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ”

З документом можна ознайомитись ТУТ

Пропозиції та зауваження просимо надсилати на електронну адресу: k.hololobova@nmu.ua

 

Відділ аспірантури та докторантури

ТОВАРИСТВО МОЛОДИХ ВЧЕНИХ І СПЕЦІАЛІСТІВ НМУ ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ “ЯК ЗБЕРЕГТИ ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я В УМОВАХ ВІЙНИ”

Товариство молодих вчених і спеціалістів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця запрошує студентів, молодих вчених та науково-педагогічних працівників взяти участь у вебінарі  “Як зберегти психологічне здоров’я в умовах війни”.

Спікер вебінару – інтерн кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії  Андрій Гура.

Захід відбудеться 20 травня о 16:00 на платформі ZOOM за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/71369840652?pwd=Kg08yJgWQMZpuBnMHAqry1yBuovmyt.1

 

Meeting ID: 713 6984 0652

Passcode: 123456

 

Товариство молодих вчених і спеціалістів НМУ

Вебінар від Національного Еразмус офісу в Україні

Шановні колеги!

Національний Еразмус+ офіс в Україні та відділ міжнародних зв’язків запрошують Вас на вебінар «Виняткові заходи щодо інтеграції освітян України за проєктами з мобільності у вищій освіті в Європі за Програмою Еразмус+ на період війни в Україні», який відбудеться 17 травня 2022 р. в онлайн-форматі.

З метою створення умов для підтримки освітян України у період війни в межах затверджених Директив Європейського Союзу E+/NA/DIR/2022/017, E+/NA/DIR/2022/019 та E+/NA/DIR/2022/021 Європейська Комісія надає інформацію про здійснення виняткових заходів за проєктами напряму КА1 – Міжнародна мобільність у сфері вищої освіти, спрямованих на сприяння інтеграції представників з України до освітнього процесу в європейських університетах на період війни.

Захід організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України.

  • Що? – Вебінар «Виняткові заходи щодо інтеграції освітян України за проєктами з мобільності у вищій освіті в Європі за Програмою Еразмус+ на період війни в Україні».
  • Коли? – 17 травня 2022 р., початок о 16:00 (за київським часом).
  • Де? – Онлайн на платформі Zoom.

Реєстрація обов’язкова. Форма для участі за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScn9kY6TyKdZQgfcwqpozfjvUua9JaacsFNUfKVnvYg86SAYg/viewform?pli=1

відкрита до 15:00 16 травня 2022 р.

Підтвердження щодо участі разом з посиланням на платформу Zoom буде надіслано до 18:00 16 травня 2022 р.

Мова вебінару: українська.

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +38093 773 43 92, k.zhdanova@ukr.net, office@erasmusplus.org.ua.

 

Відділ міжнародних зв’язків

Підтримка Erasmus для українських студентів та співробітників ЗВО

Шановні колеги!

Відділ міжнародних зв’язків інформує Вас, що Університет прикладних наук Сатакунти (SAMK) разом з іншими фінськими ЗВО мають можливість приймати та фінансово підтримувати українських студентів, викладачів та співробітників Університету за рахунок фінансування ЄС Erasmus+.

 

Обмін студентами та стажування

SAMK приймає студентів по обміну на семестр/рік, починаючи з осені 2022 року, або на період стажування (максимум 6 місяців/студент). Брати участь можуть студенти, які зареєстровані як студенти українських ЗВО у період російської агресії. Також студенти, які закінчили українські ЗВО за останні 12 місяців, мають право подати заявку на стажування. Щоб підтвердити своє право на навчання, студентам потрібна виписка або довідка про зарахування.

Студенти підписують угоду про навчання з SAMK або приймаючою організацією (якщо це не університет), також договір про грант підписується між студентом і SAMK. Грант виплачується за час навчання/практичного навчання. Тривалість можливого періоду навчання становить 2-12 місяців, а стажування – 2-6 місяців.

Грант для студента становить 1150 €/місяць + грант на проїзд. SAMK залишає за собою право визначати кількість стажувань, якщо буде велика кількість заявок.

 

Обмін викладачами та співробітниками

SAMK запрошує викладачів / співробітників для обміну максимум на 2 місяці. Брати участь можуть особи, які мали трудові відносини з українським ЗВО у період російської агресії.

Співробітник підписує угоду про мобільність із SAMK, договір про грант підписується між мобільною особою та приймаючим ЗВО. Тривалість візиту може бути максимум 2 місяці, грант становить 180 €/день (перші 14 днів), 126 €/день (15-60 днів) + грант на проїзд.

 

У разі зацікавленості просимо надсилати свої дані на електронні адреси: sanna.juhantalo@samk.fi та intdep@nmu.ua.

 

Відділ міжнародних зв’язків

Запрошуємо до участі в “Українсько-баварській конференції з цифрової освіти”

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що організація «BAYHOST» й Центр викладання та навчання у Вищій школі «FBZHL» Байройтського університету та Бюро Вільної держави Баварія в Україні організовують захід «Українсько-баварська конференція з цифрової освіти», що відбудеться очно 23-24 червня 2022 року в м. Байройт, Німеччина, та з онлайн трансляцією. Конференція має на меті передати знання щодо використання ІТ-концепцій та цифрових інструментів у освіті й надати можливість обміну досвідом між учасниками.

У зв’язку з війною дана конференція особливо орієнтована на науковців та співробітників університетів з України, які зараз перебувають у Баварії. Крім того, доповідачі та слухачі з України можуть приєднатися до заходу онлайн. Ми плануємо організувати конференцію як зустріч у м. Байройт. А також доповіді, які представлено на пленарному засіданні будуть транслюватись онлайн, як «Stream» (гібридний формат). Під час війни цифрова освіта набула особливого значення для продовження навчального процесу в університетах України.

Університет Байройта за допомогою двох проєктів сприяє німецько-українському обміну з питань оцифровування процесів викладання та навчання. Проєкт «Learnopolis+», що фінансується Німецькою службою академічних обмінів «DAAD» та співпрацює з партнерами у Львові, Тернополі та Вінниці (Донецьк) над розробкою масових відкритих онлайн-курсів для підвищення кваліфікації викладачів ЗВО. Основою для цього є проєкт «UTTERLY» (за підтримки Erasmus+ KA2), який встановлює єдині стандарти компетентностей, навчальні плани та процеси сертифікації в цій сфері.

На конференції стипендіати Вільної держави Баварія зі Східної Європи розкажуть про свій досвід онлайн-викладання в Баварії та у своїх рідних країнах через пандемію.

На другий день учасники приєднаються до невеликих інтерактивних робочих груп, де зможуть обмінятися думками та поділитися досвідом впровадження цифрової освіти. Теми доповідей та обговорень конференції будуть ґрунтуватися на пропозиціях самих учасників: скористайтеся знаннями ваших колег та поділіться з ними своїм досвідом!

Програму заходу та онлайн-реєстрацію можна знайти за покликанням: www.bayhost.de

 

Відділ міжнародних зв’язків

ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР НА ТЕСТУВАННЯ ЗНАНЬ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ РІВНЯ В2 З МОЖЛИВІСТЮ ОТРИМАННЯ МІЖНАРОДНОГО СЕРТИФІКАТУ

Оголошується набір на чергове тестування знань з англійської мови і підтвердження рівня В2 з можливістю отримання міжнародного сертифікату.

Сертифікат ESOL B2  визнається Міністерством Освіти України.

Тестування проводитиметься на контрактних умовах.

До складання тесту допускаються претенденти за результатами претесту, якщо здобувач не має попереднього сертифікату (із  застарілим терміном дії). Запис – за QR кодом в оголошенні.

 

Прес-центр

Клінічне стажування у Вроцлавському медичному університеті

Шановні колеги!

 

Відділ міжнародних зв’язків інформує Вас, що Wroclaw Medical University з 20 червня по 1 липня 2022 року організовує клінічні стажування для 2 студентів НМУ імені О.О. Богомольця на наступних клінічних кафедрах:

  • клінічна кафедра дерматології, венерології та алергології – 1 студент;
  • клінічна кафедра дитячої хірургії та урології – 1 студент.

Вроцлавський медичний університет пропонує безкоштовне проживання в гуртожитку з 18 червня по 3 липня. Решту витрат (витрати на проїзд, страхування, харчування тощо) оплачують студенти.

Приймаються студенти, які закінчили щонайменше 4 роки навчання та володіють англійською чи польською мовою на рівні B2 і вище.

У разі зацікавленості, просимо Вас надсилати резюме до 28 квітня на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків НМУ intdep@nmu.ua. У тексті листа вказати: “Стажування у  Вроцлавському медичному університеті”.

 

Відділ міжнародних зв’язків

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта проводить конкурсний набір на 2023-2024 рр.

Шановні колеги!

Відділ міжнародних зв’язків інформує, що незважаючи на трагічні обставини війни, Програма академічних обмінів імені Фулбрайта проводить конкурсний набір на 2023-2024 рр., продовживши термін приймання документів до 30 червня 2022 року включно для двох програм:

Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ЗВО. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-graduate-student-program/

 

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (липень наступного року).

https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-foreign-language-teaching-assistant-program/

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що українське громадянство та проживання в Україні на час проведення конкурсу залишається однією з важливих умов Програми імені Фулбрайта в Україні (див. пункт «Вимоги до кандидатів» https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-graduate-student-program/).

Однак, враховуючи те, що багато студентів та випускників знаходяться зараз не в Україні, Програма імені Фулбрайта прийматиме документи від конкурсантів, які продовжують перебувати в Україні, а також тих громадян України, які знаходились в Україні до 24 лютого, але змушені були покинути країну через війну.

 

Просимо надсилати запитання щодо підготовки пакету документів або конкурсного відбору на електронну адресу: intdep@nmu.ua та office.ukraine@iie.org.

 

 

Відділ міжнародних звязків