НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

2-5 ЧЕРВНЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ НАУКОВЦІВ ПРОВЕДУТЬ НИЗКУ БЕЗКОШТОВНИХ ВЕБІНАРІВ ІЗ ВИКОРИСТАННЯ БАЗИ ДАНИХ WEB OF SCIENCE

Протягом чотирьох днів, з 2 до 5 червня 2020 року, представники ЗВО та наукових установ України можуть пройти навчання за програмою вебінарів із використання бази даних Web of Science Core Collection. Заняття безкоштовні та проводитимуться українською мовою.

Відеолекції будуть корисними керівникам закладів, членам редколегій, науковим співробітникам, аспірантам і студентам.

Вебінари організовує компанія Clarivate Analytics. Лектором буде експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Ірина Тихонкова.

За інформацією організаторів, після кожного вебінару зареєстровані учасники зможуть отримати сертифікат за умови проходження 90% лекційного матеріалу.

Програма:

2 червня 16:15-17:15

Тема: Що нам готує новий інтерфейс Web of Science Core Collection

Анотація: Платформа Web of Science модернізується та оновлюється. Вже доступний для перегляду новий інтерфейс із базовим пошуком. На вебінарі наживо покажуть, що буде змінено, що залишиться незмінним, порівняють із інтерфейсом, що існує, повторять алгоритм пошуку даних, збереження інформації, наявні доступні функції. Також буде проведено пошук за темою та проаналізовано ким, де та в яких країнах виконувалися роботи, за рахунок яких коштів фінансувалися, в яких виданнях їх було опубліковано.

Відповіді на запитання учасників із реєстраційних анкет.

Реєстраційна форма доступна за посиланням.

3 червня 16:15-17:15

Тема: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection

Анотація: Протягом вебінару будуть розглянуті критерії якості наукових видань, процедура подачі видання для оцінки та критерії, за якими проходить відбір. Також йтиметься про те, як оцінити власне видання, порахувати цитування у Web of Science Core Collection, визначити, які видання є за цією темою (потенційних конкурентів або чий досвід може допомогти у розвитку видання), статті на які теми, якими вченими, з яких установ/країн друкуються в таких виданнях. Про роль, права та обов’язки, авторів, рецензентів, членів редколегії. Як знаходити рецензентів. Технічні елементи: сайт, ISSN, doi.

Відповіді на запитання учасників з реєстраційних анкет.

Реєстраційна форма доступна за посиланням.

4 червня 16:15-17:15

ТемаПрофіль установи у Web of Science: створення, коригування, використання

Анотація: Чому можуть виникати складнощі з ідентифікацією та коректною оцінкою публікаційної діяльності установи? Який масштаб втрат може бути, на що і як це може вплинути? Яка функція та можливості профілю установи, процедура його створення. Хто? За яким алгоритмом? Які строки? Як додати чи видалити зайві публікації. Що робити, якщо назва установи змінилася? Які показники можна розрахувати у Web of Science Core Collection та InCites. Як створити перелік документів певної установи за певні роки у певному форматі.

Відповіді на запитання учасників з реєстраційних анкет.

Реєстраційна форма доступна за посиланням.

5 червня 16:15-17:15

Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites

Анотація: За даними бази Web of Science можна визначити, яку кількість документів, якого типу опублікували науковець, установа, країна, яку кількість цитувань у яких виданнях зроблено, та автоматично розрахувати h-index (індекс Гірша) та середню цитованість документу. Але як співвідносяться ці дані з середньосвітовим рівнем, чи краще почали цитуватися роботи, які співробітництва більш успішні, які установи більш продуктивні та ефективні для виконання спільних проєктів, чому певна установа має кращі показники, які практики можна запозичити. Які показники та індикатори є в InCites та як розраховується CNCI.

Про ці та інші питання буде йтися на оглядовому вебінарі, присвяченому аналітичному інструменту InCites, який вперше буде проводитися українською мовою.

Відповіді на запитання учасників з реєстраційних анкет.

Реєстраційна форма доступна за посиланням. 

Джерело: Міністерство освіти і науки України

27 ТРАВНЯ В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ ВІДБУДЕТЬСЯ ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МЕДИКО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ»

27 травня 2020 року о 10.00 розпочнеться  ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми медико-психологічної реабілітації та соціальної адаптації учасників бойових дій»

 

У програмі конференції заплановано проведення круглого столу “Психічне здоров’я в умовах пандемії COVID-19:
виклики психологічним службам”.
Початок дискусії о 14.00

посилання ZOOM

ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/89146514413

Ідентифікатор конференції: 891 4651 4413

Кафедра загальної і медичної психології

 

Про реєстр грантових заявок НМУ імені О.О.Богомольця

22 та 23 травня 2020 року о 10.00 почне свою роботу Форум «Інфекції в практичній діяльності первинної та вторинної ланок»

Головна платформа лікарів accemedin.com спільно з  НМУ імені О.О. Богомольця, іншими закладами вищої освіти та академіями післядипломної освіти проводить найбільший та наймасштабніший захід у режимі онлайн.

22 та 23 травня 2020 року о 10.00 почне свою роботу

Форум «Інфекції в практичній діяльності первинної та вторинної ланок».

Понад 100 спікерів з усієї України виступлять на цьому заході з актуальними доповідями на теми найнебезпечніших інфекцій: COVID-19, H1N1, ВІЛ та інших.

Понад 150 годин актуальної інформації, які будуть доступні в режимі реального часу та в записі протягом 30 днів після трансляції.

В рамках форуму будуть проходити 4 конференції. Детальніше про форум –https://www.landing.accemedin.com/forum

Запрошуємо до участі!

Оголошено прийом заявок для участі у конкурсі проєктів наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що прийом заявок для участі у конкурсі проєктів наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених” Національного фонду досліджень України розпочинається 21 травня і закінчується 26 червня 2020 року.

 

Детальну інформацію можна отримати за посиланням:

https://bit.ly/2X1PJqE

 

Національним фондом досліджень України оголошений конкурс наукових і науково-технічних проєктів «Наука для безпеки людини та суспільства»

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що Національним фондом досліджень України оголошений конкурс наукових і науково-технічних проєктів «Наука для безпеки людини та суспільства».

 

Детальну інформацію можна отримати за посиланням:

https://bit.ly/2Lvkejb

 

 

28-29 квітня кафедра загальної практики (сімейної медицини) проводить онлайн-тренінг для лікарів «Мистецтво лікування»

Кафедра загальної практики (сімейної медицини) запрошує взяти участь в онлайн-тренінгу для лікарів “Мистецтво Лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення”, який відбудеться 28 та 29 квітня з 9.00 до 17.30.

Тренінг розраховано на лікарів, інтернів терапевтичних спеціальностей, студентів старших курсів.

Реєстрація та участь безкоштовні за посиланням: www.bit.ly/ml-cherkasy20

Інформація та місце проведення за посиланням: www.apam.org.ua

Після закінчення тренінгу на слухачів чекає незвичайний онлайн-концерт  «Підтримай медиків», який відбуватиметься не в заповненому слухачами залі, а у квартирі звичайної київської багатоповерхівки. На домашньому піаніно для вас і всіх медичних працівників гратимуть відомі музиканти, професори Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, народний артист України Юрій Кот і заслужена діячка мистецтв України Ірина Алексійчук.

 

ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ

 

Прес-центр за матеріалами кафедри загальної практики (сімейної медицини)

23-24 КВІТНЯ КАФЕДРА ПЕДІАТРІЇ № 4 ПРОВЕДЕ ОНЛАЙН НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ

23-24 квітня 2020 року кафедра педіатрії №4 запрошує взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю в дистанційному режимі на тему «Міждисциплінарні підходи до діагностики та лікування дитячих хвороб».

 Деталі за посиланням:
http://pediatrics.kiev.ua/4.1.html

ІV Універсіада з клінічної фармакології відбудеться 22-23 квітня 2020 р. у дистанційному режимі

Інформаційний лист
Шановні студенти, колеги, друзі!

ІV Універсіада з клінічної фармакології відбудеться 22-23 квітня 2020 р. у дистанційному режимі.

Для участі в Універсіаді потрібно зареєструватись за посиланням: https://bit.ly/2RlhTe8

В рамках Універсіади буде проведена олімпіада з клінічної фармакології та науково-практична конференція студентів та молодих вчених з актуальних проблем клінічної фармакології, клінічної фармації та фармакотерапії.

 

Олімпіада передбачає індивідуальні конкурсні письмові завдання з клінічної фармакокінетики, клінічної фармакодинаміки, взаємодії лікарських засобів, небажаних побічних реакцій на лікарські засоби, персоналізованої фармакотерапії серцево-судинних захворювань, захворювань дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, раціональної антибіотикотерапії.

На І етапі конкурсне випробування включає тест із 40 тестових завдань (тривалість тесту 20 хв). Початок тесту 22.04.2020 о 16.00. З переліком тестових завдань можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3e6wzaM

На ІІ етапі (будуть запрошені 10% кращих за результатами тесту) учасники будуть розв’язувати 3 ситуаційні задачі. Початок випробування 23.04.2020 о 16.00. Тривалість випробування 20 хв. Перелік ситуаційних задач наведено за посиланням: https://bit.ly/2yQ2iwZ

 

Науково-практична конференція студентів та молодих вчених з актуальних проблем клінічної фармакології, клінічної фармації та фармакотерапії буде проходити 23.04.2020. Початок о 9.00. Для участі у конференції треба до 17.04.2020 надіслати заявку на доповідь на email innasytnik10@gmail.com за такою формою:

Назва доповіді

ПІБ доповідача (повністю). Назва закладу вищої освіти. Місто. Країна. Email.

 

Переможців Універсіади визначатимуть за сумарною кількістю балів, набраними за визначеними журі критеріями. Учасники Універсіади отримають сертифікати, переможці – дипломи переможців та почесні призи.

 

Оргкомітет
Кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця http://clpharm.cc.ua/

ДОСТУП ДО РЕСУРСУ ACCESS MEDICINE

НМУ імені О.О. Богомольця отримав безкоштовний доступ до бази даних Access Medicine (видавництво McGraw-Hill).

Access Medicine є однією із найбільших баз даних з медицини, яка містить:

  • 120 електронних книг з медичних наук;
  • інформацію про засоби діагностики;
  • навчальні матеріали;
  • базу лікарських засобів;
  • мультимедійні презентації;
  • клінічні випадки;
  • приклади комунікації лікаря з пацієнтом.

Доступ до ресурсу Access Medicine здійснюється з 08.04.2020 по 31.05.2020.

Для отримання доступу до ресурсу пишіть на е-поштуlibrary@nmu.ua.

Контактна особа: ІлляТрегуб, тел. (050) 916-66-50.

 

Прес-центр за матеріалами бібліотеки НМУ