Співробітників НМУ запрошують на курс «Зрозуміло про конфлікт інтересів»

02.07.2024

Міністерство охорони здоров’я України з метою забезпечення системного та безперервного характеру здійснення заходів із запобігання та виявлення корупції у юридичних особах, які належать до сфери управління МОЗ, повідомляє, що Національне агентство з питань запобігання корупції актуалізувало онлайн-курс «Зрозуміло про конфлікт інтересів!» на навчальній платформі Study.NAZK з урахуванням законодавчих змін.

У курсі слухачам пропонується розглянути питання:

  • Що таке конфлікт інтересів?
  • Як запобігти виникненню конфлікту інтересів?
  • Як врегулювати конфлікт інтересів?
  • Як запобігти іншим потенційним порушенням?
  • Яка відповідальність передбачена за порушення вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів?

Загальна тривалість курсу – 6 годин. Після проходження курсу кожен слухач зможе перевірити рівень засвоєних ним знань шляхом тестування. Також є можливість отримати сертифікат по закінченню навчання. Курс можна проходити у будь-який зручний час з комп’ютера або смартфона, для цього потрібна лише реєстрація на платформі Study.NAZK.

Онлайн-курс «Зрозуміло про конфлікт інтересів!» доступний за посиланням.

У межах надання методичної та консультаційної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції до участі у навчальному курсі запрошуються проректори, заступники ректора, головний бухгалтер, керівники структурних підрозділів, директори центрів та інститутів, декани факультетів, завідувачів кафедр, а також керівництво Університетської клініки.

За інформацією організаторів