НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІДБУЛИСЯ ВИРОБНИЧІ ЗБОРИ ЩОДО ДЕРЖАВНОГО РОЗПОДІЛУ ВИПУСКНИКІВ 2016 РОКУ

15.03.2016

15 березня 2016 року в конференц-залі фізико-хімічного корпусу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулися Виробничі збори щодо державного розподілу студентів-випускників 2016 року. Зустріч пройшла під головуванням першого проректора з науково-педагогічної роботи, професора Ярослава Цехмістера.

Всі вимоги держави, відповідних постанов Кабінету Міністрів України і наказів МОЗ України для проведення розподілу виконані. Підтвердженням цього є присутність на зборах начальника Управління роботи з персоналом та внутрішньої безпеки МОЗ України Світлани Григоровської.

У заході також взяли участь та привітали випускників: заступник начальника Управління, начальник відділу медичних та фармацевтичних кадрів МОЗ України Галина Гасюк; начальник відділу учбових закладів, кадрів та мобілізаційної роботи Департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Алла Стельмашонок; начальник відділу організаційно-кадрової роботи Управління охорони здоров’я Волинської області Людмила Згоран; завідувач сектору кадрової роботи Управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Людмила Білошицька; начальник відділу медичного страхування, матеріального та кадрового забезпечення Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА Роман Ісаєнко, а також академіки, проректори та декани факультетів – Медичних №1, №2, №3, №4, Медико-психологічного факультету, Стоматологічного факультету, Факультету по підготовці лікарів для Збройних сил України НМУ імені О.О. Богомольця та члени Комісії з працевлаштування.

Цьогоріч Університет опрацював 729 місць працевлаштування для студентів державної форми навчання з різних областей України, з дозволу МОЗ України було отримано 24 посади старших лаборантів на кафедрах Університету.

Особливістю розподілу є інтегрований рейтинговий показник. Цей показник враховує всі види діяльності студента протягом усіх навчальних років і оцінює її в балах (70% – успішність випускника, 15% – його громадська активність, ще 15% – наукова діяльність). Також враховується сімейний стан та пільги випускників.

За словами першого проректора з науково-педагогічної роботи, професора Ярослава Цехмістера, диплом Національного медичного університету – це своєрідна візитка в професійне життя, після завершення навчання  випускники підпорядковуються вже МОЗ України та Департаментам охорони здоров’я.

Проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Олена Стеченко проінформувала присутніх щодо нормативно-правових вимог стосовно працевлаштування випускників, які навчалися за державним бюджетом.

Цьогоріч, попередній державний розподіл проходив прозоро та демократично. Всі місця для працевлаштування випускників 2016 року були оприлюднені на Офіційному сайті Університету.

За підсумками Виробничих зборів учасники ухвалили рішення: Затвердити результати попереднього розподілу місць для працевлаштування випускників НМУ імені О.О. Богомольця 2016 року.  

Результати голосування: «За» – 691 (в.т. 674 випускники та 17 членів Комісії з працевлаштування); «Проти» – 0; «Утримались» -18.

Нагадаємо, засідання Комісії з працевлаштування випускників Університету 2016 року проходитиме 16 березня 2016 року в аудиторії №3 морфологічного корпусу, з 10.00 до 17.00 години.

 

Прес-центр

 

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця