НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТУДЕНТА ВОЛОДИМИРА ЮРИЧКА ПОСМЕРТНО НАГОРОДЖЕНО ОРДЕНОМ «ЗА МУЖНІСТЬ» III СТУПЕНЯ

30.06.2015

Загиблого студента Національного медичного університету імені О.О.Богомольця Володимира Юричка відзначено почесною нагородою – орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Згідно з указом Президента України, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Володимира Юричка нагороджено посмертно.

Володимир Юричко народився 3 квітня 1994 року на Львівщині в сім’ї лікарів. Закінчив ЗОСШ №3, технікум економіки та інформатики з відзнакою в 2011 році і був зарахований за конкурсом на I курс НМУ імені О.О.Богомольця за державним замовленням. Володимир завжди був організованим студентом. Він встигав відмінно навчатися, писати наукові праці та займатися спортом (неодноразово був учасником та призером змагань).

З самого початку подій на Майдані він був в епіцентрі боротьби, жертвуючи усім заради того, щоб дати Україні краще майбутнє, нехтуючи своїм життям. А перед тим як вирушати добровольцем в зону АТО, на своїй сторінці у соціальній мережі написав : «Зі щитом або на щиті». У батальйоні «Айдар» Володимир був помічником кулеметника, а коли втратив бойового побратима, то сам став кулеметником.
13 серпня 2014 року Володимир загинув захищаючи Батьківщину біля містечка Щастя.

Адміністрація Університету також виконала ряд заходів щодо увічнення пам’яті Володимира Юричка:
– Відкриття меморіальної дошки пам’яті Володимира Юричка на будівлі адміністративного корпусу Університету
– Затвердження Положення про іменну стипендію імені Володимира Юричка.
–  Надання імені Володимира Юричка навчальній аудиторії №4 морфологічного корпусу (проспект Перемоги, 34) із меморіальною експозицією
–  Організація щорічного турніру з волейболу «Меморіал Володимира Юричка» серед студентів ВНЗ м. Києва.