НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПРО СТАЖУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ IFMSA SCOPE

12.11.2015

Всеукраїнська молодіжна асоціація студентів-медиків пропонує унікальну можливість пройти стажування в найкращих клініках світу за програмою IFMSA SCOPE!  

Що це за програма?  
Standing Committee on Professional Exchange (SCOPE) – це комітет International Federation of Medical Students' Associations (IFMSA), що проводить клінічні обміни для студентів 4-6 курсів.  

Стажування передбачає роботу студента в якості помічника лікаря певного відділення клініки. Студент бере участь у лікарських обходах, оглядах пацієнтів, асистує в ході лікувально-діагностичних процедур, хірургічних операцій, що триває 4 тижні. 

Стажування можна пройти в більш ніж 15 країнах світу, детальна інформація про які є на сайті http://www.ukrmsa.com/ua/international-exchange/info/. 

Хто може взяти участь у стажуванні? 
1. Всі студенти 3-6 курсів, що навчаються у ВМНЗ SCOPE активних комітетів UMSA 
2. Студенти 3-6 курсів, що навчаються у ВМНЗ SCOPE неактивних комітетів UMSA, але є членами UMSA (за наявності листа-підтвердження від голови локального комітету). 

Учасники обмінів проходять нелегкий кілька етапний відбір, таким чином асоціація надає можливість кращим студентам України реалізувати свій потенціал та гідно представити нашу країну на світовій арені. 

Етапи проведення конкурсу 
Етап І – оцінка анкет (01.11.2015 – 31.12.2015) 
Етап ІІ – тестування на знання англійської мови (15.01.2016 – 20.01.2016) 
Етап ІІІ – оцінка результатів тестування та визначення фіналістів (20.01.2016 – 29.02.2016) 
Етап IV – оформлення документів фіналістів на обмін (01.03.2016 – 31.05.2016) 

Безперечно, проходження такого стажування за кордоном є безцінним досвідом для будь-якого студента. Це не лише значно підвищить рівень фахових знань, а й посприяє розвитку особистісних якостей (лідерство, командність, комунікабелість) та принесе безліч позитивних вражень! 

Щоб взяти участь в конкурсі на обмін необхідно заповнити анкету на сайті організації попередньо підготувавши документи, необхідні для завантаження (мотиваційний лист, скан копії, лист-підтвердження активності в UMSA). 

Будемо раді співпраці з кращими студентами України та бажаємо успіху в усіх етапах конкурсу!