НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

МОЛОДІ ВЧЕНІ НМУ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ТРЕНІНГУ «RESEARCHER CONNECT» ВІД BRITISH COUNCIL

09.11.2015

Співробітники НМУ взяли участь у  новому проекті «Researcher Connect», який було розпочато Британською радою в Україні для підтримки професійного розвитку молодих науковців.  

«Researcher Connect»  – перший в Україні проект, який пропонує серію модулів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці. Він надає учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування незалежно від ситуації чи контексту, допомагає розвивати критичне мислення, реагування та навички наукової критики.

Від НМУ імені О.О. Богомольця учасниками «Researcher Connect» стали к. філол. н., начальник відділу міжнародних зв’язків Ганна Малунова та асистент кафедри фармакологічної, біологічної та токсикологічної хімії Катерина Мурланова.

Семінар «Researcher Connect» був побудований у вигляді 3-ох модулів за участю досвідчених і сертифікованих тренерів з Об’єднаного Королівства. Спікером на тренінгах був директор консультаційного агентства вищої освіти, провідний світовий тренер Dr. Adair Richards.  Семінар провели з акцентом на міжнародній науково-дослідній співпраці.

1-й день – Знати свою аудиторію (забезпечити ефективне цілеспрямоване спілкування); Тези (основні структурні елементи тез для різних аудиторій і потреб)

2-й день –  Переконливі пропозиції (писати ясні, чіткі  і успішні пропозиції) 

3-й день –  Академічна співпраця (мислити і працювати глобально)

 

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця