НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ СТОМАТОЛОГІВ І СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ НМУ ТА МЕРІЛЕНДСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ (США)

06.02.2015

Круглий стіл з керівником стоматологічної клініки із Сполучених Штатів Америки за участю лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів стоматологів та сімейних лікарів НМУ

В Стоматоло¬гічному медичному центрі Національного медичного університету імені О.О. Бого¬моль¬ця 03.02.2015 року відбулась інтерактивна лекція лікаря-стоматолога, клінічного викладача Стоматологічної Школи Університету штату Мериленд із США п. Дмитра Іцковича на тему «Рекомендації стоматолога для сімейного лікаря: як контроль стану порожнини рота допомагає забезпечити загальне здоров'я пацієнта», організована кафедрою стоматології та Українського тренінгового центру сімейної медицини (УТЦСМ) НМУ для лікарів-інтернів, клінічних ординаторів стоматологів та загальної практики-сімейної медицини, викладачів кафедри стоматології та УТЦСМ університету.

Зустріч відбулась в рамках першого, ознайомчого дружнього візиту Др. Д. Іцковича до нашого університету. Він вже понад 15 років очолює приватну стоматологічну клініку RnD Dental в м. Вашингтон федерального округу Колумбія та є клінічним викладачем Стоматологічної Школи Університету штату Мериленд (США). Др. Д Іцкович є членом American Academy of Implant dentistry, American Academy of Cosmetic Dentistry, International Congress of Dental Implantalogist, отримав медичну освіту лікаря-стоматолога в Московському стоматологічному інституті та в State University of New York in Buffalo. 

Лекція, яка була презентована американським колегою, присвячена розгляду сучасного стану діагностики різних хвороб через їх прояви в порожнині рота людини в практиці лікаря-стоматолога, його співпраці з фахівцями сімейної медицини. Зокрема, розглянуто роль стоматологічних захворювань порожнини рота як вогнищ хроніосепсису, проявам впливу стоматогенної інфекції на організм, в тому числі взаємозв’язкам з ендокардитом, захворюваннями органів дихання, діабетом, хворобами серця та судин, проявам в порожнині рота ускладнень та побічних дій медикаментозної терапії, а також питанням зв’язку гігієни порожнини рота і якості життя та філософії реакцій суспільства на зовнішність людини. Зустріч пройшла цікаво, доступно, в інтерактивному форматі. Представлена інформація викликала в аудиторії слухачів жвавий інтерес та була корисною для розширення уявлень щодо ефективної взаємодії сучасної стоматологічної практики із практикою сімейної медицини в США.

Др. Д.Іцкович ознайомився з клінічними відділеннями Стоматологічного центру НМУ, взяв участь у практичних заняттях з лікарями-інтернами стоматологами. 

Наразі готується програма співпраці Стоматологічного центру та ТЦСМ НМУ імені О.О.Богомольця з колегами з США в сфері післядипломної підготовки (стажувань) для загальної стоматологічної практики та співпраці з сімейними лікарями.

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця