НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

МАЙБУТНІ КАРДІОЛОГИ З ТУРЕЧЧИНИ ПРОЙШЛИ СТАЖУВАННЯ В НМУ

02.09.2015

В серпні цього року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця проходили практику  двоє студентів з Туреччини за програмою міжнародних обмінів  IFMSA SCOPE. Cтудент 4 курсу Мехмет Аджиалі та студент 5 курсу Гювен Семсек, які стажувались на кафедрі внутрішньої медицини № 2 за спеціальністю «Кардіологія». 

«Всеукраїнська молодіжна асоціація студентів-медиків, як представництво  IFMSA в Україні, вперше, разом з НМУ імені О.О. Богомольця провели стажування для іноземних студентів з Туреччини за програмою IFMSA SCOPE. Ми розширяємо співпрацю з країнами Європи та вже з 2016 року студенти НМУ зможуть стажуватись в  найкращих клініках старого світу», -зазначив голова IFMSA в Україні, Гарік Мелкумян. 

За час стажування, студенти з Туреччини, під керівництвом асистента кафедри внутрішньої медицини №2 Кацитадзе Ігоря Юрійовича,  приймали участь у лікувально-діагностичних маніпуляціях, освоїли практичні навички, проводили інструментальні та лабораторні дослідження. 

Наші іноземні гості вдячні адміністрації університету за надану їм можливість стажуватись в найкращому медичному університеті України. Адже це ще один  крок до здійснення їх мрії – стати кардіологами.

Члени Всеукраїнської  асоціації студентів-медиків  ознайомили колег з української культурою, проводили   захоплюючі екскурсії по Києву та Україні. У хлопців залишились тільки приємні враження від України, вони безмежно вдячні за теплий прийом і обіцяють забезпечити найкращі умови для українських студентів-медиків, які виявлять бажання пройти стажування в Туреччині.

Відгук керівника практики,  асистента кафедри внутрішньої медицини №2 Кацитадзе І.Ю: «Програми обміну студентів є найбільш перспективними інвестиціями в майбутнє національних систем охорони здоров’я. Адже саме студенти найбільш активно сприймають нову інформацію, адаптуються до змін та прагнуть до розвитку. В рамках співпраці з IFMSA, я особисто мав змогу познайомитись з двома студентами з Туреччини, які приїхали до Національного медичного університету імені О.О. Богомольця для проходження стажування по кардіології. Хочу зазначити високий рівень підготовки та вмотивованості юнаків, їх прагнення до знань та високий рівень культури. Протягом місяця, в якості тютора даного циклу, я мав змогу поділитись з гостями особливостями нашої кардіологічної науки та практики, обговорити відмінності та спільні риси наших медичних шкіл та принципів побудови систем охорони здоров’я. Хочу зазначити, що такі обміни є необхідним компонентом професійного та особистого зростання молодої людини і всіляко підтримую діяльність та дякую українському офісу IFMSA за чудову роботу та організацію процесу».

 

 

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця