НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗУСТРІЧ З ГЕРОЄМ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРОМ ЖЕМЧУГОВИМ

15.05.2019

14 травня 2019 року в конференц-залі Стоматологічного медичного центру НМУ відбулася зустріч з Героєм України, радником Міністра інформаційної політики України з освітніх програм Володимиром Жемчуговим, в рамках проекту «Бранці Кремля», яка була організована відділом організаційно-педагогічної роботи та довузівської підготовки спільно з деканом стоматологічного факультету, професором Н.В.Біденко.

Студенти, інтерни та співробітники Університету отримали незабутні враження від спілкування з цією героїчною людиною. Гостей привітав проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор О.А.Канюра, який зазначив, що такі зустрічі мають важливе значення для патріотичного виховання молодого покоління, адже дають можливість доторкнутися до новітньої історії, яку творять наші сучасники. Володимир Жемчугов є одним із яскравих представників уславленого покоління, організатор та активний учасник руху опору проти російської агресії на Луганщині. Під час одного з бойових завдань він підірвався на розтяжці, отримав важке поранення та потрапив у ворожий полон, де знаходився протягом року, аж поки був звільнений разом з іншими бранцями внаслідок обміну полоненими.

Представник Міністерства ІП України Олександр Кантур привітав учасників заходу, після чого координатор проекту Олена Жемчугова представила кінострічку «Бранці Кремля». Найцікавішою і водночас хвилюючою частиною події став виступ самого Володимира Жемчугова. Він поділився особистими спогадами про трагічні події на початку російської агресії на сході України у 2014 році. Студенти, затамувавши подих, слухали розповідь про те, як ризикуючи життям, патріоти України чинили супротив озброєним агресорам.

Згодом ветеран руху опору відповів на запитання співробітників та студентів і особисто підписав книги, подаровані шановними гостями кожному учаснику зустрічі.

Редакція газети «Медичні кадри»