НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗУСТРІЧ З АТАШЕ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ ПОСОЛЬСТВА ЛІВІЇ В УКРАЇНІ ДОКТОРОМ ХАМЕДОМ Х. А. АЛАХІРШЕМ

25.09.2019

24 вересня 2019 року в конференц-залі адміністративного корпусу НМУ імені О.О. Богомольця  проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор О.А.Канюра, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професор Р.Л.Скрипник, проректор з наукової роботи та інновацій, професор С.В.Земсков провели робочу зустріч з аташе з питань культури Посольства Лівії в Україні доктором Хамедом Х. А. Алахіршем.

Під час розмови йшлося про технічні питання, пов’язані з навчанням, складанням екзаменів та проживанням лівійських студентів. Професор О.А.Канюра зазначив, що цього року значно покращився якісний склад іноземних студентів-першокурсників. “Ми, – продовжив Олександр Андрійович, – підвищили критерії відбору абітурієнтів і набираємо кращих із кращих, бо всі хочуть лікуватися у хорошого лікаря, професіонала своєї справи». Він також відповів на запитання, що стосуються складання іспитів КРОК-1 та КРОК-2, наголошуючи на тому, що цей екзамен проводить незалежний Центр тестувань. “В НМУ немає упередженого ставлення до іноземних студентів, до всіх без виключення ми ставимося однаково. Якщо студент добре вчився, то йому дуже легко показати хороші знання, складаючи і КРОК-1,і КРОК-2”, – додав професор О.А.Канюра.

У свою чергу лівійський дипломат, згадавши про всесвітньовідомий престиж нашого Університету, наголосив: “Ми б хотіли всіх наших громадян, які прагнуть опанувати професію лікаря, відправляти на навчання саме в НМУ імені О.О. Богомольця. Поки що їх лише 40, але наше бажання – значно збільшити цю кількість, бо йдеться, передусім, про високий рівень і якість освіти, яку наші співвітчизники одержують у вашому Університеті”.

На запитання професора Р.Л. Скрипник про подальші шляхи співробітництва між НМУ та Посольством Лівії в Україні, доктор Хамед Х. А. Алахірш запропонував налагодити постійні робочі стосунки між Університетом і Посольством Лівії в Україні з метою оперативного вирішення нагальних питань, що виникають у ході навчання в НМУ лівійських студентів. Погодивши низку інших технічних питань, сторони обмінялися пам’ятними подарунками і завершили зустріч.

 

ПРЕС-ЦЕНТР