НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ФАРМАКОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ З ПРЕДСТАВНИКАМИ «ТАS-ФАРМА»

31.01.2020

30 січня 2020 року для студентів четвертого та п’ятого курсів фармацевтичного факультету було організовано зустріч з представниками ТОВ «ТАS-Фарма». Аптечна мережа TAS – це сучасна система аптек європейського формату, що дає змогу піклуватися про власне здоров’я і благополуччя згідно з принципами здорового способу життя. Зустріч відбулася за участю декана фармацевтичного факультету Тетяни Дмитрівни Реви.

Студентам старших курсів розповіли про основну діяльність аптек компанії, їхні можливості та переваги. За словами заступника директора департаменту персоналу, керівника інтернатури Світлани Ярославівни Крисько, аптека TAS побудована в форматі мінімаркета, який забезпечує якісне обслуговування клієнтів за рахунок пропозиції широкого асортименту медикаментів, засобів гігієни, БАД (біологічно активних добавок) у відкритій торговельній зоні. Вільний доступ дає змогу покупцям розглянути товар, ознайомитися з інструкціями, отримати кваліфіковані рекомендації консультантів з окремих груп товарів, а також професійні рекомендації провізорів і фармацевтів у торговому залі.

По завершенню заходу студенти поставили представникам компанії актуальні запитання щодо особливостей працевлаштування та роботи в мережі аптек TAS, а також отримали необхідні контактні дані для зворотного зв’язку з представниками компанії.

Високий рівень обслуговування, широкий асортимент, якість і надійність представлених товарів, зручна система навігації за принципами категорійного менеджменту, клієнтоорієнтований підхід, зручний графік роботи, вдале місце розташування аптек мережі – усе це є важливими аспектами для успішного працевлаштування студентів фармацевтичного факультету в майбутньому.

 

Прес-центр