НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА УНІВЕРСИТЕТУ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ

18.11.2020

18 листопада 2020 року в актовій залі Республіканської клінічної лікарні МОЗ України відбулася зустріч керівництва та профспілкової організації НМУ імені О.О.Богомольця з трудовим колективом цього лікувального закладу, реорганізацію якого щойно розпочато. У зустрічі взяли участь заступник міністра охорони здоров’я України С.М.Шаталова, голова київської міської організації профспілки працівників охорони здоров’я С.А.Кубанський. Наш Університет представляли його ректор, професор Ю.Л.Кучин, проректор з науково-педагогічної і лікувальної роботи, професор О.А.Канюра, голова профспілки працівників Університету Л.М.Яременко, від колективу лікарні – головний лікар В.М.Коломійчук.

«На реорганізацію лікарні, – зазначила С.М.Шаталова, – яка полягатиме у приєднанні цього медичного закладу до флагмана медичної освіти в Україні – НМУ імені О.О.Богомольця, Міністерство і вся система охорони здоров’я України покладає великі надії. Йдеться про істотне зміцнення матеріальної і наукової бази лікарні».

Ректор НМУ, професор Ю.Л.Кучин у своїй короткій промові розвинув цю думку, означивши два основні напрямки подальшого спільного розвитку Університету і його нового підрозділу. Поряд із посиленням і зміцненням суто клінічного потенціалу лікарні передбачається забезпечити її навчальні і наукові можливості.

Знаменно, що ці слова прозвучали у стінах будинку, де свого часу відомий український лікар і вчений В.М.Іванов (1892-1962) заснував Київську школу терапевтів.

Голова київської міської організації профспілки працівників охорони здоров’я С.А.Кубанський роз’яснив, що реорганізація відбуватиметься згідно з буквою закону і не передбачає обов’язкових кадрових змін, пов’язаних з розриванням і укладанням нових контрактів.

Зустріч проходила у спокійній діловій атмосфері. Усі її учасники висловили впевненість в успішній реалізації амбіційних задумів.

                                                                                                               

Прес-центр