НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗАВЕРШУЄТЬСЯ АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

17.02.2021

Завершальним акордом атестації здобувачів вищої освіти став іспит із клінічної фармації та фармацевтичної опіки. Голова екзаменаційної комісії, професор М.В. Хайтович нині не лише дбає про організацію заходу, а й виступає в ролі екзаменатора, адже ця дисципліна викладається на профільній кафедрі, яку очолює Микола Валентинович.

Професор М.В. Хайтович зазначив, що клінічна фармація та фармацевтична опіка є напрямком у фармації, що динамічно розвивається. Про це  свідчить той факт, що фахівці з безпеки  та ефективності лікарських засобів активно залучаються до участі у міждисциплінарних лікарських командах провідних клінік  світу. Професор переконаний, що із часом ця культура медичного обслуговування населення України стане невід’ємною складовою лікувального процесу. Оптимізму додає чималий інтерес до дисципліни студентів НМУ, які продемонстрували гарний рівень знань під час атестації та складання «КРОК 2. Фармація».

Сучасний провізор має використовувати фармацевтичну опіку для ефективного і безпечного лікування, та володіти знаннями механізму дії ліків, їх фармакокінетики, навичками менеджменту ризиків взаємодії ліків та профілактики побічних ефектів.

 

Редакція газети «Медичні кадри»