НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗАВЕРШЕНО ПЕРШИЙ ВАЖЛИВИЙ ЕТАП ВСТУПНИХ ПЕРЕГОНІВ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. О.О. БОГОМОЛЬЦЯ

02.08.2019

Лави першокурсників поповнили багато найкращих абітурієнтів зі всієї України, які прийшли до Університету із загально-освітніх шкіл, медучилищ, коледжів та ліцеїв. Вони були авангардом у своїх навчальних закладах, а нині стали надбанням нашого Університету.

Сьогодні ми надаємо слово лідерам вступної кампанії 2019:

 

 

  • Ігнатій Василенко, м. Кам’янка Черкаської області, середній бал ЗНО – 200.

Перемога у Всеукраїнському конкурсі захисту наукових дослідницьких робіт з хімії та біології Малої академії наук стала для мене моментом, коли було зроблено перший вирішальний крок до майбутньої професії, наступним кроком став успіх під час складання Зовнішнього незалежного оцінювання. Тепер я студент стоматологічного факультету і сподіваюся, що в стінах Університету я зможу досягти гарних успіхів в оволодінні професією.

 

  • Катерина Кучерявенко, м. Чугуїв Харківської області, українська мова – 200 балів, біологія – 197 балів.

Це були неймовірні відчуття, коли я дізналася про результати Зовнішнього незалежного оцінювання. Це була моя перша найвагоміша перемога в житті. Я розумію, що тепер переді мною відкриваються нові перспективи. Хочу бути корисною для інших людей, тому обрала медицину. У мене є на кого рівнятися – моя мати Ольга Петрівна – лікар, яку поважають і цінують в нашому місті. Впевнена, що її не підведу, буду старанно вивчати медичні науки.

 

  • Дарина Мирончук, м. Володимир-Волинський Волинської області, біологія – 195 балів, українська мова- 193,5 балів.

З дитинства захоплювалася малюванням. Коли навчалася в художній школі, мріяла займатися мистецтвом, але згодом зрозуміла, що маю інше покликання. Тут велику роль зіграла родина, в якій багато медиків. Серед нас є рентгенологи, фармацевти, медсестри і я бажаю продовжити сімейну справу, але не полишаю пензля, часто сідаю за мольберт і отримую натхнення і сили для нових важливих справ.

 

  • Валерія Лисенко, м. Гадяч Полтавської області, ЗНО: українська мова – 197, хімія – 196, біологія – 191.

З дитинства я багато мріяла. Хотіла стати телеведучою, бо люблю українську мову і пробувала себе в журналістиці. Захоплювалась також юриспруденцією, коли були уроки права в школі, могла стати перекладачем, адже з цікавістю опановувала іноземні мови. А коли у мене виникли тимчасові проблеми із здоров’ям, на моєму шляху зустрілися фахові доброзичливі лікарі. І я зрозуміла, що медик  – це найпотрібніша і найгуманніша професія. Тепер і я буду вивчати медичну справу, впевнена, що зробила правильний життєвий вибір.

 

  • Вікторія Буланова, м. Дніпро, ЗНО -197 з усіх предметів.

Свій вибір на користь медицини зробила під час навчання у медичному ліцеї. Першу практику проходила в Обласній лікарні імені Мечникова та у Військовому шпиталі, де лікуються та проходять реабілітацію бійці Об’єднаних Збройних сил України. Саме тут я відчула, що професія лікаря – це не тільки медичні процедури, операції, а перед усім спілкування з людьми, які потребують твоєї підтримки. Звичайно важливо бути гарним спеціалістом, але й потрібно вміти знайти необхідні слова, щоб дати надію і сили побороти свої недуги. Хочу стати лікарем-гінекологом і в майбутньому посвятити себе репродуктивній медицині.

 

  • Оксана Стефінів, с. Міжгір’я Івано-Франківської області, середній бал ЗНО – 196,3. Я з золотою медаллю закінчила Івано-Франківський фізико-технічний ліцей. Брала участь у предметних Олімпіадах, але найбільших успіхів досягала у вивченні біології, сьогодні я студентка НМУ ім. О.О. Богомольця, і докладу усіх зусиль, щоб стати високопрофесійним лікарем.

 

  • Валерія Музальова, м. Сєверодонецьк, ЗНО – 197 балів з біології та української мови.

Саме яскраве враження я отримала від першого знайомства з Університетом. Прекрасна, велична споруда справжній храм науки. Нас привітно зустрічали працівники Приймальної комісії. Я рада, що віднині студентка столичного медичного ВНЗ. Докладу всіх зусиль, наполегливості, щоб стати гарним фахівцем. Моя мати – лікар-офтальмолог, а я буду визначатися згодом, коли зрозумію, в якій галузі медицини я зможу якнайкраще себе реалізувати.

 

  • Антон Каліберда, м. Дніпро, середній бал ЗНО – 198.

Я люблю пізнавати навколишній світ в усіх його проявах. Люблю читати книги, вивчати мови. Так до моїх рук потрапила книга з анатомії людини. Згодом у моїй власній бібліотеці з’явилися інші книги медичної тематики. Тепер я сам буду вивчати лікарську справу у славетному медичному ВНЗ України – НМУ імені О.О. Богомольця. Сьогодні моя мрія стати –нейрохірургом.

 

Редакція газети «Медичні кадри»