НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У П’ЯТІЙ УНІВЕРСІАДІ З КЛІНІЧНОЇ ФАРМАКОЛОГІЇ, ЯКА ПРОХОДИТИМЕ В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ НАПРИКІНЦІ БЕРЕЗНЯ

16.02.2021

Інформаційний лист

Шановні студенти, колеги, друзі!

 

Повідомляємо Вас, що П’ята Універсіада з клінічної фармакології відбудеться 23-24 березня 2021 р. у дистанційному режимі.

Для участі в Універсіаді потрібно до 1 березня 2021 року зареєструватись за посиланням: https://bit.ly/2RlhTe8

В рамках Універсіади буде проведена олімпіада з клінічної фармакології та науково-практична конференція студентів та молодих вчених з актуальних проблем клінічної фармакології, клінічної фармації та фармакотерапії.

Олімпіада передбачає індивідуальні та командні конкурсні письмові завдання з клінічної фармакокінетики, клінічної фармакодинаміки, взаємодії лікарських засобів, небажаних побічних реакцій на лікарські засоби, персоналізованої фармакотерапії серцево-судинних захворювань, захворювань дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, раціональної антибіотикотерапії.

Індивідуальне конкурсне випробування на І етапі включає тест із 40 тестових завдань (тривалість тесту 20 хв). Початок тесту 23.03.2021 о 14.00. З переліком тестових завдань можна ознайомитись за посиланням https://bit.ly/3e6wzaM

На ІІ етапі (будуть запрошені 10% кращих за результатами тесту) учасники будуть розв’язувати 3 ситуаційні задачі. Початок випробування 24.03.2021 о 14.00. Тривалість випробування 20 хв. Перелік ситуаційних задач наведено за посиланням: https://bit.ly/2yQ2iwZ

Командне конкурсне випробування (3-5 учасників у кожній команді) включатиме розв’язання 3 клінічних кейсів. Початок випробування 24.03.2021 о 10.00. Тривалість випробування 40 хв. Перелік клінічних кейсів наведено за посиланням: https://bit.ly/2yQ2iwZ

Науково-практична конференція студентів та молодих вчених з актуальних проблем клінічної фармакології, клінічної фармації та фармакотерапії буде проходити 24.03.2021. Початок о 9.00.

Презентацію в форматі PowerPoint до 15 березня 2021 року слід надіслати на email nsavelyevakulyk@gmail.com (в назві файлу вказати прізвище та ініціали доповідача).

Переможців Універсіади визначатимуть за сумарною кількістю балів, набраними за визначеними журі критеріями.Учасники Універсіади отримають сертифікати, переможці – дипломи переможців та почесні призи.

 

Оргкомітет

Кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації

Національного медичного університету імені О.О. Богомольця