НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВИСТАВОЮ «ВІДЬМА. СПОКУСА – НАЙДОРОЖЧИЙ ГРІХ» СТУДЕНСЬКИЙ ТЕАТР «МАЙСТЕРНЯ МАЛЕНЬКОГО ПРИНЦА» ВІДЗНАЧИВ НАЙМІСТИЧНІШИЙ ДЕНЬ РОКУ

01.11.2019

31 жовтня 2019 року на сцені конференц-залу фізико-хімічного корпусу НМУ імені О.О.Богомольця успішно пройшла прем’єра вистави студентського театру «Майстерня маленького принца» з інтригуючою назвою «Відьма. Спокуса – найдорожчий гріх».

Перед початком спектаклю присутніх привітав перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л.Кучин. Юрій Леонідович висловив щире здивування тим, що вільних місць у залі фактично не було, що свідчить з одного боку про зростаючу популярність студентського театру, з другого – про прихильність університетської молоді до мистецтва, до прекрасного. Із цим, звичайно ж, були згодні і його колеги – проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор О.А.Канюра і проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професор Р.Л.Скрипник, які також зайняли місця у першому ряду і приготувалися до яскравої і, як дуже швидко з’ясувалося, професійно поставленої вистави.

Важко було повірити, що актори, які виголошували на сцені монологи і діалоги, репліки на медичну тему, демонстрували лицарські двобої, блискуче танцювали і співали, працюють разом лише близько трьох років. Режисер і художній керівник театру – старший лаборант кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №2 Олександр Макаренко з любов’ю і вдячністю говорить про своїх колег – акторів, серед яких Інна Макаренко, його дружина, студентка V курсу медичного факультету №4, виконавиця головної ролі – відьми Беатрис, Назарій Носенко, студент V курсу Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та багатьох інших.

Окрасою вистави були появи на сцені танцювальної групи «MedCrew», яку очолює студентка IV курсу медичного факультету №2 Ольга Юрчишина.

Окремо колектив студентського театру висловив подяку за вагому участь у підготовці спектаклю адміністрації НМУ, начальникові відділу організаційно-педагогічної роботи та довузівської підготовки О.С.Горовій, завідувачеві бібліотеки Л.В.Папуші, голові профкому студентів Юргенові Тайєру, голові студентської ради Університету О.М.Вершуті та іншим.

Прес-центр