НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВИПУСКНИКИ ПІДГОТОВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ НМУ – ІНОЗЕМНІ ГРОМАДЯНИ ПРОХОДЯТЬ РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ ВСТУПУ ДО УНІВЕРСИТЕТУ

31.07.2020

В останні дні липня біля дверей аудиторії № 106 морфологічного корпусу НМУ імені О.О.Богомольця можна спостерігати невеликі групи хлопців і дівчат. Ясна річ, усі в захисних масках, стараються не скупчуватись і заходять до аудиторії по черзі. Це іноземні громадяни – випускники підготовчого відділення Університету, які вирішили спробувати свої сили і вступити до НМУ для отримання спеціальності лікаря або лікаря-стоматолога. Для цього їм треба пройти реєстрацію. Працівники одного з підрозділів Приймальної комісії, за який відповідає заступник Відповідального секретаря ПК, доцент Владислав Владиславович Мороз, ретельно перевіряють наявність усіх документів, представлених абітурієнтами. Проблем тут менше, ніж з випускниками підготовчих відділень інших вищих медичних навчальних закладів.

Серед молодих іноземців бачимо одне знайоме обличчя. Це громадянин Туркменістану Сугдар Язгельдієв. Ще навчаючись на підготовчому відділенні НМУ, він брав участь в одному з шевченківських заходів, на якому декламував вірш «Тече вода з-під явора…». Зрозуміло, він хоче отримувати подальшу медичну освіту українською мовою. Сугдар не єдиний має такі плани. Мовою Шевченка оволоділа на підготовчому відділенні громадянка Марокко Умайма Лаажипі. А от її подруга і землячка Ламія Ель-Баз в разі успішного вступу навчатиметься англійською мовою, щоб отримати спеціальність «Медицина». Це саме можна сказати про абітурієнтів з Єгипту Ахмеда Хасана, Мохаммеда Мохаммеда Абдельхаміда і Мохаммеда Атефа Зіяда, який, на відміну від двох своїх земляків, обрав спеціальність «Стоматолог».

Загалом на момент написання цієї інформації реєстрацію у 106 аудиторії пройшли громадяни Великої Британії, Єгипту, Ірану, Марокко, Туркменістану. Процедура триває, адже на наступному тижні розпочинаються вступні іспити.

                                                                                                               

Прес-центр