НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВСТУПНА КАМПАНІЯ ТРИВАЄ: ЩЕ ОДНА ГРУПА ІНОЗЕМНИХ АБІТУРІЄНТІВ ПРОЙШЛА СПІВБЕСІДУ З ТРЬОХ ПРЕДМЕТІВ У СТІНАХ НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ

23.09.2019

21 вересня у морфологічному корпусі НМУ імені О.О.Богомольця екзаменаційна комісія у складі викладачів Університету, а також їхніх колег-філологів, запрошених з Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка, провела співбесіди з іноземними абітурієнтами, які мали засвідчити належний рівень знань з мови – української або англійської, хімії або біології та фізики або математики.

За традицією, і англомовних, і україномовних вступників привітали керівники Університету в особі проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професора О.М.Науменка, проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професора Р.Л.Скрипник, заступника декана факультету по роботі з іноземними студентами Ю.П.Резнікова, заступника відповідального секретаря приймальної комісії В.В.Мороза. Професор Науменко, зокрема, побажав хлопцям і дівчатам з Узбекистану, Йорданії, Ірану, Іраку та інших країн успішного проходження співбесід. Якщо ж з якихось причин абітурієнтів не буде рекомендовано до вступу, наголосив Олександр Миколайович, вони матимуть змогу вступити на підготовче відділення при НМУ.

Мавлуда Кадамова з Хіви (Узбекистан) і Абд Раббо Рахаф Білал з Йорданії вирішили навчатися в Університеті, у разі вступу, звісно, українською мовою. Дівчина із близькосхідної країни встигла оволодіти азами філології саме на підготовчому відділенні, про яке казав О.М.Науменко.

Для факультету НМУ по роботі з іноземними студентами вступна кампанія триває до кінця жовтня.

 

ПРЕС-ЦЕНТР