НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВСТУПНА КАМПАНІЯ-2019 В НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ: ДЕНЬ ТРЕТІЙ

12.07.2019

За даними на 11 липня 2019 року, динаміка надходження заяв абітурієнтів, по суті, нагадує торішню (2007). Кількість фізичних осіб, які здали документи, навіть дещо вища і становить 1616. «Зважаючи на те, що вимоги до ЗНО цього року стали суворішими, – зазначив, коментуючи цю статистику, відповідальний секретар приймальної комісії НМУ Максим Тарасенко, – цифри не можуть не радувати. Маємо конкурсну ситуацію з таких спеціальностей, як «Медицина», «Педіатрія», «Стоматологія» і «Медична психологія» (всі – 1 курс, бюджет). Наближається до конкурсної ситуація зі спеціальністю «Медицина» (2 курс, контракт), а також «Фармація» (денна форма) і так звана Квота-1 (пільгова категорія). Співвідношення між абітурієнтами за статтю залишається на рівні 1:3, що є цілком прогнозованим».

Безперебійно працюють консультаційні центри з допомоги при складанні електронних заяв і з прийому іноземних громадян. Другий із них 12 липня відвідали перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л.Кучин, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор О.М.Науменко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор О.А.Канюра, в.о.проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор О.М.Власенко, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та аспірантури, професор Р.Л.Скрипник. Хлопець із Нігерії Віктор Оєбоде, закінчивши підготовчі курси в одному з київських медичних ВНЗ, подає документи для вступу до НМУ імені О.О.Богомольця. Хоче присвятити себе лікувальній справі. В цілому його документи не викликають заперечень. Керівники Університету побажали молодому нігерійцеві успішного складання іспитів з англійської мови, математики і біології.

А з аудиторії № 2 фізико-хімічного корпусу все виходять і виходять абітурієнти, які з допомогою студентів-інструкторів вже заповнили особові справи і прямують до морфологічного корпусу.

Артур Козинський: родом з Тульчина Вінницької області. Закінчив Гайсинський медичний коледж. Старші друзі-земляки порадили подати документи саме до НМУ імені О.О.Богомольця. Ґрунтовна освіта, хоча й навчатися непросто.

Ірина Пойченко: приїхала з міста Новоукраїнка на Кіровоградщині, де закінчила місцевий медичний коледж за спеціальністю «Фармацевт». Цей же профіль обрала і при вступі до НМУ. Зробила це за порадою землячки-подруги, яка вже навчається на фармацевтичному факультеті Університету.

Андрій Вєрозубов: у місті Конотопі на Сумщині, звідки приїхав хлопець, функціонує муніципальне медичне училище (не коледж). Його й закінчив Андрій, який, начувшись про солідну репутацію столичного Університету, вирішив здобути вищу медичну освіту саме тут.

Як бачимо, географія абітурієнтів НМУ теж, як завжди, охоплює всю Україну. Не бракує бажаючих поповнити студентські лави з Європи, СНД, Азії і Африки.

Прес-центр