НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ПРОФЕСОРА ФЕДОРА ОЛЕКСІЙОВИЧА ТИШКА

12.01.2021

Колектив Університету вітає з ювілейним Днем народження хірурга-оториноларинголога, доктора медичних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії УРСР, відмінника освіти України, поета, автора Гімну Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

ФЕДОРА ОЛЕКСІЙОВИЧА ТИШКА

 

 

Шановний Федоре Олексійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з Ювілеєм!

У цей святковий день від усієї душі бажаємо Вам міцного імунітету від усіх негараздів, доброго здоров’я, миру і безмежного щастя Вам і Вашій родині,  завжди бути у відмінному настрої, отримувати слова вдячності за свою багаторічну нелегку працю від пацієнтів, колег та плеяди талановитих учнів, відчувати себе щасливою людиною!

Ми дякуємо Вам за сумлінну роботу, за Вашу наукову, педагогічну та лікувальну діяльність, яка залишить значний слід в історії оториноларингології.

Ваші рідні та близькі люди по праву мають пишатися Вами як неординарною особистістю, яка талановита в усьому – в медицині і в творчості!

Нехай Ваша життєва нива й надалі квітне добром і достатком, увагою та щедрою вдачею! Божого Вам благословення на многії і благії літа!

 

Адміністрація Університету