НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ АКАДЕМІКА НАМН УКРАЇНИ ПЕТРА ДМИТРОВИЧА ФОМІНА

10.09.2019

Колектив Університету вітає з ювілеєм академіка Національної академії медичних наук України, Заслуженого діяча науки і техніки України, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувача кафедри хірургії №3, професора

ПЕТРА ДМИТРОВИЧА ФОМІНА

 

 

Шановний Петре Дмитровичу!

Прийміть найщиріші вітання з ювілейним Днем народження!

Ми знаємо і шануємо Вас як вченого-хірурга зі світовим ім’ям, який своєю науковою, лікувальною та педагогічною діяльністю зробив вагомий внесок в медичну науку.

Ви належите до когорти людей, які переповнені енергією, не зупиняються на досягнутому й постійно випробовують свої можливості. За всі роки Вашої добросовісної та високопрофесійної праці в Університеті Ви здобули глибоку повагу серед академічної медичної спільноти. Завдяки Вашому таланту тисячі пацієнтів отримали можливість бути здоровими і радіти життю!

Ваша наполегливість, толерантність, стриманість та цілеспрямованість у вирішенні важливих питань є прикладом для молодого покоління та колективу, який Ви очолюєте. 

У цей прекрасний осінній день прийміть від нас найщиріші побажання миру, злагоди, благополуччя, творчого натхнення та міцного здоров`я на довгі літа!

Нехай збуваються всі Ваші плани та мрії! Хай і надалі Вашими супутниками будуть веселий настрій, успіх, щастя і добро!

Будьте молоді душею та натхненні мудрістю!

Адміністрація Університету