НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВУ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ, ПРОФЕСОРА БОРИСА МИХАЙЛОВИЧА ВЕНЦКІВСЬКОГО

06.05.2019

Колектив Університету вітає з Днем народження Голову Вченої ради Університету, член-кореспондента НАМН України, доктора медичних наук, Заслуженого діяча науки і техніки України, Лауреата Державної премії України, члена Всесвітньої та Європейської асоціації акушерів–гінекологів, Президента-засновника Асоціації акушерів-гінекологів України, завідувача кафедри акушерства і гінекології №1, професора

БОРИСА МИХАЙЛОВИЧА ВЕНЦКІВСЬКОГО

 

 

Шановний Борисе Михайловичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

За довгі роки діяльності Ви виховали нове покоління професіоналів, створили низку наукових винаходів. Ваша наукова, педагогічна та лікувальна діяльність залишить значний слід в історії Медицини.

Ми знаємо і шануємо Вас як одного з провідних вчених акушерів-гінекологів України, який зробив значний внесок у вивчення механізмів патогенезу пізніх гестозів і гіпоксичних станів в акушерській практиці.

Вроджена інтелігентність, потужний інтелект, висока культура, самобутність, цілеспрямованість і наполегливість при досягненні мети та виконанні службових обов’язків  викликають до Вас глибоку повагу.

Заслуговує на велику вдячність Ваше рішення в складний для Університету період очолити Вчену раду та, за підтримки всього колективу, вести його до нових здобутків і звершень.

Від усього серця бажаємо Вам зберегти й надалі невтомну енергію новаторського пошуку, невпинного руху вперед до висот наукових відкриттів, міцного здоров’я, любові і злагоди, щастя і наснаги у творчих задумах, талановитих учнів і однодумців, реалізації Вашого різнобічного наукового і особистісного потенціалу в ім’я найціннішого – здоров’я та життя людини.

Адміністрація Університету