НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАЄМО СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ІЗ СТОРІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

09.10.2020

Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця від щирого серця вітає стоматологічний факультет із ювілеєм! 100 років – це солідний вік, який говорить про незмінно високу якість освіти, про наявність традицій, про великих попередників, на яких хочеться рівнятися.

Усі ці роки стоматологічний факультет НМУ передавав свої знання багатьом поколінням молоді, виступав потужним генератором нових наукових і освітніх ідей. Славетна історія, високопрофесійний професорсько-викладацький колектив та впровадження інноваційних технологій в учбовий процес дозволили факультетові стати одним із найкращих в Україні.

За 100 років під керівництвом досвідчених педагогів підготовлено не одне покоління кваліфікованих лікарів і науково-педагогічних кадрів, які широко затребувані як в медичній практиці, так і в медичній науці. Випускники стоматологічного факультету працюють  не тільки в України, а й в Європі, Азії, Африці, СНД.

Вірність традиціям у поєднанні із вмінням працювати в сучасних умовах дозволяє факультетові зберігати і примножувати свої успіхи.

Від усієї душі вітаємо колектив стоматологічного факультету з цією знаменною датою і бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, підкорення нових професійних висот, вдячних учнів і послідовників, творчих успіхів та нових звершень на благо вітчизняної охорони здоров’я і медичної науки.

 

Колектив НМУ імені О.О. Богомольця