НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ II ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ 2015 РОКУ

04.06.2015

Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітає студентів із заслуженими перемогами та бажає підкорення нових наукових вершин і подальших перемог! Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен  день!
Щира подяка керівникам студентських гуртків та викладачам з відмінною підготовкою студентів до олімпіади! 

 

Звіт про участь Національного медичного університету імені О.О.Богомольця у Всеукраїнській студентській олімпіаді 2015 року.

 

І місце 
Біологія

    АРХИПОВ Ігор, медичний факультет №2, 3 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І місце 
                                                                   Психіатрія та наркологія                                                                  

   ДАНЧЕНКО Анастасія, медичний факультет №1, 5 курс    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І місце 
Соціальна медицина та організація охорони здоров'я

 ДРУЗЕНКО Марія, медичний факультет №1, 5 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І місце 
Гістологія, цитологія та ембріологія

 ПУЗАНОВ Антон, медичний факультет №2, 2 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І місце 
Інфекційні хвороби

  СМАЛЮК Катерина, медичний факультет № 1, 5 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце 
Оперативна хірургія та топографічна анатомія

 БАБІЙ Іван,  медичний факультет № 2, 4 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце 
Клінічна імунологія та алергологія

 БЕДЛІНСЬКА Юлія,  медичний факультет № 3, 6 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце 
Хірургія

 ГОЛІНКО Вікторія,  медичний факультет № 2, 6 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце 
Педіатрія

 ДАРЧИК Юлія,  медичний факультет № 2, 5 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце 
Німецька мова

  ДОЛИНСЬКИЙ Роман, медичний факультет № 1, 2 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце 
Мікробіологія, вірусологія та імунологія

 ЕЛЬ-ХОЖАЙРІ Максіміліан Хуссейнович, медичний факультет № 1, 5 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце 
Безпека життєдіяльності

 КРАСНІКОВА Марина,  медичний факультет № 4, 5 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце 
Фармакологія

 ЛАВРОВСЬКИЙ Назар,  медичний факультет № 3, 3 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце 
Анатомія людини

  ЛАЗЬКО Назарій, медичний факультет № 1, 2 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце 
Екологія

  ПОТАПОВА Катерина, медичний факультет № 1, 5 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце 
Генетика

  ПОТЄХІНА Тетяна, медичний факультет № 1, 5 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце 
Педіатрія

 РЕЗНІКОВ Юрій, медичний факультет № 1, 5 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце 
Патоморфологія

 НЕВЕРОВСЬКИЙ Артем, медичний факультет № 2, 4 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце 
Терапія, внутрішні хвороби

 НОВАК Ігор, медичний факультет № 1, 6 курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце 
Ендокринологія

 СИДОРЕНКО Ольга, медичний факультет № 1, 4 курс