НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІТАННЯ МІНІСТРА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ З ДНЕМ СТУДЕНТА

17.11.2014
Дорогі студенти!
 
Від щирого серця вітаю зі святом – Днем студента!
Саме на вас держава покладає великі надії, саме ви маєте стати рушійною силою в процесі модернізації країни. У недалекому майбутньому вам керувати підприємствами, економікою, фінансами, розвивати вітчизняну науку, охорону здоров'я, освіту та культуру. Впевнений, що завдяки наполегливості, працьовитості та цілеспрямованості ви досягнете успіху в житті.
Студентство завжди попереду суспільних перетворень, його кращі представники, і це підтвердить історія, не раз доводили відданість своїй Батьківщині. Сьогодні наша молодь згуртувалась у рішучий і дієвий рух  до європейських норм та цінностей.
Міністерство освіти і науки України вже дало старт реформам в освіті. Нещодавно прийнятий Закон «Про вищу освіту» – це не тільки інструмент для здобуття широкої автономії вищими навчальними закладами, а й реалізація інтелектуального потенціалу кожної молодої людини, яка прагне здобути якісну освіту та знання.
Закликаю студентство не залишатися осторонь цих перетворень та об’єднатися навколо реформ, адже за освітою –  процвітання нашої держави.
Досягти помітних результатів дуже складно без постійної роботи над собою, бажання ставити цілі та уміння досягати їх. Успіх кожного з вас залежатиме, насамперед, від власного бажання вчитися і розвиватися.
Бажаю всім студентам миру та злагоди, натхнення у навчанні, успішного поступу на професійному шляху. Хай студентські роки дадуть потужний старт майбутньому, а педагоги і викладачі стануть вашими найпершими партнерами на шляху до мети.  
З повагою,
Міністр освіти і науки
Сергій Квіт