НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІДБУВСЯ РОЗПОДІЛ НА РОБОТУ СТУДЕНТІВ-ВИПУСКНИКІВ 2019 РОКУ НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ, ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

24.04.2019

24 квітня в аудиторії № 3 імені В.Ф.Войно-Ясенецького морфологічного корпусу відбувся розподіл на роботу студентів-випускників Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, які навчаються за державним замовленням.

У церемонії сприяння в працевлаштуванні випускників 2019 року взяли участь перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л.Кучин, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор О.М.Науменко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор О.А.Канюра, в.о. проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор О.М.Власенко, проректор з науково-педагогічної роботи і міжнародних зв’язків та аспірантури, професор Р.Л.Скрипник, заступник ректора з наукової роботи, доцент С.А.Павловський.

Зі вступним словом виступив перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л.Кучин, який назвав робоче місце кожного новоспеченого лікаря ще одним серйозним іспитом після Кроку та офіційних іспитів. Він зазначив, що наполеглива праця і висока вмотивованість під час навчання не можуть не дати відповідного результату  для кар’єри лікаря і побажав успіху всім, хто заповнив цього разу аудиторію.

Потім в.о. проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор О.М.Власенко почав оголошувати прізвища студентів-випускників, адреси їхніх місць роботи і посади, які вони обійматимуть. Юнаки та дівчата по черзі підходили до встановленого біля президії стола, ставили свій підпис і отримували направлення – путівку в життя. Студентка 5 курсу стоматологічного факультету Ірина Лесюк родом з міста Борислава на Львівщині. У списках на державний розподіл її немає, вона обирала собі місце роботи самостійно. Такий варіант розподілу став можливим у НМУ імені О.О.Богомольця віднедавна. А студенти 6 курсу медичного факультету № 2 Ксенія Ткачишина з Кривого Рогу і Микита Толіашвілі з міста Марганець, як і деякі інші їхні однокурсники, залишаються для роботи старшими лаборантами на кафедрах. Ксенія – на кафедрі дерматології і венерології, Микита – на кафедрі внутрішньої медицини № 2. «Досягши високого рейтингу під час навчання, – зазначає хлопець, – я мав досить широкий вибір щодо майбутнього працевлаштування. Але віддав перевагу педагогічній і науково-практичній діяльності, про що, звичайно ж, не шкодую».

 

Прес-центр