НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІДБУВСЯ П’ЯТИЙ “МЕМОРІАЛ ВОЛОДИМИРА ЮРИЧКА” З ВОЛЕЙБОЛУ

22.04.2019

19 квітня 2019 року у спорткомплексі НМУ пройшов традиційний Міжуніверситетський волейбольний турнір  “Меморіал Володимира Юричка”, присвячений пам’яті студента нашого Університету, який віддав своє життя за Україну у війні з російським агресором.

У спортивному заході взяли участь представники адміністрації нашого вузу на чолі з першим проректором з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професором Ю.Л. Кучиним. Протягом двох днів відбувалися спортивні баталії на волейбольному майданчику НМУ. Активно спостерігала за ходом гри родина героя – батько Володимир Володимирович, мати Лілія Богданівна та сестра Соломія. Вони вболівали за команду нашого Університету, адже у свої студентські роки їхній син Володимир Юричко був капітаном збірної студентської команди з волейболу НМУ.

Цього разу титул переможця п’ятого “Меморіалу Володимира Юричка” виборола команда Національного авіаційного університету. Друге місце посіли волейболісти Київського національного університету будівництва і архітектури, бронзові медалі отримали спортсмени нашого Університету, а почесне четверте місце дісталося Державному університету інфраструктури і технологій.

Газета «Медичні кадри»