НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СПЕЦІАЛЬНОЇ СТИПЕНДІАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЇ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ЮРИЧКА

22.04.2019

19 квітня 2019 року в аудиторії №4 імені Володимира Юричка морфологічного корпусу Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбулося засідання спеціальної стипендіальної комісії щодо призначення стипендії імені Володимира Юричка.

На заході були присутні батьки Володимира – Володимир Володимирович і Лілія Богданівна, його сестра Соломія, перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Юрій Кучин, проректор з науково-педагогічної і лікувальної роботи, професор Олександр Науменко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор Олександр Канюра, в.о. проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор Олег Власенко, декани факультетів, співробітники та студенти Університету.

У вступному слові перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Юрій Кучин привітав присутніх на засіданні і зазначив, що в Університеті свято шанують пам’ять про героя-студента, якому цього року мало б виповнитись 25-ть.

Відповідно до Положення про іменну стипендію імені Володимира Юричка, стипендія призначається двом кращим студентам Університету, один з яких – студент медичного факультету №3. Претенденти мають характеризуватися активною громадською позицією, почуттям національної гідності, орієнтацією власних зусиль на розбудову держави, прагненням побудувати справедливий державний устрій, за особливі успіхи в навчанні, участь у науковій та громадській діяльності Університету. Цього разу претендентів було п’ять: Олександр Шадських (1 курс, 6 група) та Дмитро Золотов (4 курс, 8 група) – представники медичного факультету №3,  Ані Оганісян (6 курс, 9 група) – студентка медичного факультету №2, Андрій Спину (1 курс, 3 група) – претендент від медичного факультету №4 та Ірина Іванюш – студентка 3 курсу, 28 групи фармацевтичного факультету.

Кандидатури розглядалися шляхом обговорення, і за результатами таємного голосування комісія обрала двох найдостойніших  –  Олександра Шадських та Ірину Іванюш. Сертифікати Лауреатам іменної стипендії імені Володимира Юричка вручили батьки Володимира – Володимир Володимирович, Лілія Богданівна та перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Юрій Кучин. За відсутності на засіданні Ірини Іванюш, її сертифікат отримала декан фармацевтичного факультету, доцент Т.Д. Рева.

Під час засідання гостям заходу був представлений документальний фільм про Володимира Юричка – справжнього патріота, про його дитинство і любов до України з малих літ. Фільм створений силами студентів медичного факультету №3 на чолі з деканом, професором О.В. Виговською.

Запрошуємо студентів, які мають активну громадянську позицію та почуття національної гідності, стати наступними претендентами на отримання іменної стипендії імені Володимира Юричка.

 

Відділ організаційно-педагогічної роботи

та довузівської підготовки