НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ ЗАРАХУВАННЯ НА БЮДЖЕТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ ПО НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ

05.09.2020

5 вересня 2020 року в аудиторії №3 морфологічного корпусу відбулося засідання Приймальної комісії з підбиття підсумків зарахування на бюджетну форму навчання по НМУ імені О.О.Богомольця.

Засідання відкрив Голова ПК, ректор НМУ імені О.О.Богомольця, професор Ю.Л.Кучин. Відзначивши успішність проведення першої частини вступної кампанії – виконання державного замовлення, Юрій Леонідович передав слово першому заступникові Голови ПК, першому проректорові з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професорові О.М.Науменку. Олександр Миколайович оприлюднив презентацію «Підсумки зарахування на бюджетну форму навчання до НМУ імені О.О.Богомольця в 2020 році». Він звернув увагу на такі показники, як загальна кількість поданих заяв по ЗВМО України, де НМУ майже вдвічі перевершує Львівський НМУ, який іде другим (відповідно 6288 і 3841 заяв). Зважаючи на дуже непрості об’єктивні обставини цього року, пов’язані з пандемією COVID-19, Університет в цілому впорався із державним замовленням за такими спеціальностями, як «Медицина», «Педіатрія», «Медична психологія», «Стоматологія», підготовка лікарів для ЗСУ (жінки). Незначні вакансії в разі успішного вступу відповідних абітурієнтів можливо заповнити завдяки роботі освітніх центрів «Україна-Крим» і «Україна-Донбас». Професор О.М.Науменко оприлюднив на презентації мінімальні прохідні бали за спеціальностями абітурієнтів НМУ. Торкнувся він і кількості осіб, допущених до конкурсу на місця понад план державного замовлення. Ці цифри вселяють надію на успішність вступної кампанії-2020 в цілому. На завершення Олександр Миколайович продемонстрував мапу, яка ілюструє розподіл зарахованих абітурієнтів на місця державного замовлення за областями і засвідчує той факт, що «неохоплених» регіонів для НМУ не існує.

Заключною процедурою на засіданні було підписання Наказів про зарахування на перший курс, яке здійснили Голова ПК, ректор НМУ, професор Ю.Л.Кучин і Відповідальний секретар ПК, доцент М.В.Тарасенко. На цьому засідання вичерпало порядок денний.

 

Прес-центр