НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІДБУЛОСЬ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ СНГ КАФЕДР ПЕДІАТРІЇ №2 ТА АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ №3 НА ТЕМУ: «ОСОБЛИВОСТІ ВЕДЕННЯ ВАГІТНИХ, ХВОРИХ НА COVID-19. ОСОБЛИВОСТІ ПОСТНАТАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ ВІД МАТЕРІВ З COVID -19»

19.11.2021

Спільне засідання студентських наукових гуртків кафедр педіатрії № 2 (завідувач кафедри – професор О.П. Волосовець) та акушерства і гінекології № 3 (завідувач кафедри – професор В.О. Бенюк) на вкрай актуальну тему «Особливості ведення вагітних, хворих на COVID-19. Особливості постнатальної адаптації новонароджених дітей від матерів з COVID -19».

Засідання проходило у форматі онлайн-конференції, на якій були присутні викладачі кафедр, понад 25 студентів-гуртківців. З вступним словом виступили завідувач кафедри педіатрії №2, член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор О.П. Волосовець, керівники гуртків, доценти Т.І. Шевцова та В.Ф. Олешко.

Цікаві та ґрунтовні доповіді підготували студентки  медичного факультету № 2 Наталя Гук, Вікторія Стасюк та Ярина Веретельник.

Презентації містили корисну та змістовну інформацію щодо перебігу коронавірусної інфекції у вагітних жінок та її впливу на плід і адаптацію новонародженої дитини. Після доповідей, що включали описи клінічних випадків, відбулась цікава дискусія щодо висвітлених питань. Керівники гуртків та доповідачі відповіли на запитання.

З великою зацікавленістю та увагою студенти і викладачі прослухали сьогоднішню актуальну інформацію щодо особливостей перебігу COVID-19 у новонароджених та дітей старшого віку від завідуючого кафедрою педіатрії № 2, професора О.П. Волосовця.

Враховуючи позитивний досвід розгляду міждисциплінарних питань та інноваційний характер засідання, учасники домовилися про наступні спільні засідання студентських наукових гуртків кафедр педіатрії № 2 та акушерства і гінекології № 3.

 

Прес-центр за матеріалами кафедри педіатрії № 2