НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВІДБУЛАСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ “ПАТОЛОГІЧНА АНАТОМІЯ – ОСНОВА ВСІХ КЛІНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН”

22.11.2021

Організатором конференції, присвяченої  180-річчю НМУ імені О.О.Богомольця і самій кафедрі – ровесниці Університету, є колектив кафедри патологічної анатомії НМУ, яку очолює професор С.Г. Гичка.

З вітальним словом до учасників наукового форуму, що проходив в онлайн-форматі, звернувся проректор із науково-педагогічної та лікувальної роботи професор О.А. Канюра. Олександр Андрійович відзначив, що серед доповідачів багато представників з інших міст України, а це свідчить про великий інтерес до фундаментальної науки, яка є основою клінічних дисциплін. Він висловив упевненість, що конференція стане важливим кроком для талановитої молоді в опануванні медичної професії.

Розпочалася конференція із цікавої та змістовної доповіді доцента профільної кафедри НМУ М.Б. Хомінської, яка розповіла про «Історичний шлях кафедри патологічної анатомії НМУ імені О.О.Богомольця: створення і розвиток у XIX –

на початку XX століття».

Протягом двох днів проходила конференція, в якій взяли активну участь талановиті науковці  нашого Університету та інших медичних закладів.

 

Газета « Медичні кадри»