НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ВДАЛИЙ СТАРТ ЗБІРНОЇ НМУ В ЛІЗІ УФАМ

09.04.2019

7 квітня на Центральному стадіоні м. Вишневого відбулася гра II туру IV Ліги української футбольної асоціації медиків між збірною командою НМУ імені О.О. Богомольця та збірною командою стоматологів м. Києва.

У напруженій та безкомпромісній боротьбі команди не виявили переможця. Гра закінчилася з рахунком 2:2. Треба зазначити, що наш суперник був переможцем II та півфіналістом III Ліги УФАМ, що говорить про його неабияку футбольну майстерність. Та завдяки високому моральному духу та самовідданості наша збірна нічим не поступилася грізному супернику. Голи від збірної НМУ забили Андрій Бойко (ФПЛЗСУ, 5 курс) та капітан команди, старший викладач кафедри фізичного виховання і здоров’я Віталій Зіва.

Також треба відзначити гру воротаря Богдана Романовського (ФПЛЗСУ, 6 курс), захисника доцента кафедри хірургії № 2 Тараса Галиги та нападників – доцента кафедри хірургії № 2 Олександра Стеценка, студентів Машевського Максима (мед №1, 1 курс), Євгена Приходька (ФПЛЗСУ, 2 курс), Сергія Слоницького (ФПЛЗСУ, 2 курс).

Наступну гру наші футболісти проведуть 14 квітня зі збірною Київського центру спортивної медицини. Початок гри о 10.00.

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати збірну НМУ імені О.О. Богомольця на цій чудовій та затишній спортивній арені!!!