НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ

28.03.2016

25-27 березня 2016 р. у спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця Федерація гирьового спорту України провела черговий чемпіонат України з гирьового спорту у поштовху довгим циклом, а також Кубок  пам'яті засновника гирьового спорту в Україні Є.Ф.Гарнич-Гарницького (1895), випускника медичного факультету Київського Імператорського Університету Святого Володимира. 

У складі команди м. Києва брав участь у змаганнях студент стоматологічного ф-ту НМУ імені О.О.Богомольця Зеріпбай Егембердиєв, а також члени атлетичного клубу НМУ «Тонус» Віктор Івахненко, Віталій Терещенко, Микола Ткачук та ветерани гирьового спорту Олена Кожушко і Василь Семенець.

За результатам змагань проводився відбір спортсменів до участі у чемпіонаті Європи, який відбудеться 11-16 травня 2016 року у м.Порту (Португалія).

У командному заліку місця розподілились наступним чином:
Чемпіонат України:1. Кіровоградська область, 2. м.Київ, 3. Чернівецька область.

Кубок України пам'яті Є.Ф.Гарнич-Гарницького: 1. м.Київ, 2. Кіровоградська область, 3. Чернівецька область. 

Змагання висвітлювалися на Першому Національному телеканалі  Телекомпанією «Ера» та на Українському радіо, програмою «Промінь».

Федерація гирьового спорту України висловлює подяку ректорату Національного медичного університету імені О.О.Богомольця за підтримку у проведенні цього престижного спортивного заходу.