НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

В НМУ ПРОЙШЛИ ВСТУПНІ ІСПИТИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ КАТЕГОРІЙ АБІТУРІЄНТІВ, ЯКИМ НАДАНО ТАКЕ ПРАВО

04.08.2020

4 серпня 2020 року у двох аудиторіях морфологічного корпусу НМУ імені О.О.Богомольця розпочалися вступні іспити з української мови і літератури для тих абітурієнтів, які мають пільги, а також іноземних громадян, які закінчили підготовчі відділення вищих медичних навчальних закладів з українською мовою навчання і бажають продовжити навчання за спеціальністю «Медицина» або «Стоматологія».

Перед початком іспитів абітурієнтів – громадян України привітали ректор Університету, професор Юрій Леонідович Кучин, який висловив подяку вступникам за їхній вибір і сподівання на те, що всіх їх невдовзі побачить у навчальних аудиторіях нашого славетного Університету, перший проректор з науково-педагогічної роботи і післядипломної освіти, професор Олександр Миколайович Науменко, який зокрема представив абітурієнтам присутніх на церемонії проректора з навчально-педагогічної і виховної роботи, професора Олександра Андрійовича Канюру, проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професора Рімму Леонідівну Скрипник, деканів факультетів, відповідального секретаря Приймальної комісії Максима Васильовича Тарасенка і побажав успішного складання іспиту. Як і минулого року, екзаменаційну комісію очолює професор Національного університету імені Т.Г.Шевченка Надія Марківна Гаєвська.

У тому ж складі і з такими ж напутніми словами керівництво Університету звернулося і до іноземних громадян, які завершили навчання на підготовчих відділеннях вищих медичних навчальних закладів українською мовою і дістали право на вступний іспит з української мови і літератури. Це громадяни Азербайджану, Марокко, Туреччини, Туркменістану, Узбекистану. Вітаючи їх із початком вступних іспитів і бажаючи успіху, керівництво НМУ висловило задоволення тим, що з року в рік кількість іноземних абітурієнтів, які відчувають у собі сили складати іспити і навчатися далі українською мовою, стає більшою і це не може не радувати.

Радує і те, що 4 серпня набралася достатня кількість заяв іноземних громадян які обрали мовою навчання англійську, що дало змогу сформувати групу і провести іспит з англійської мови в аудиторії №1 морфологічного корпусу. Керівництво Університету привітало і їх.

Зрозуміло, іспити проходять з дотриманням умов, передбачених у зв’язку пандемією COVID-19.

                                                                                                             Прес-центр