НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

В НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОВАЖНОЇ РАДИ ОРДЕНУ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА

22.01.2021

21 січня 2021 року в аудиторії №3 імені В.Ф.Войно-Ясенецького (Святителя Луки Кримського) морфологічного корпусу Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбулося засідання Поважної Ради Ордену Святого Пантелеймона,  до складу якої входить перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор О.М.Науменко.

Засідання відкрив і в подальшому головував на ньому голова Поважної Ради, колишній міністр охорони здоров’я України В.М.Князевич. До президії був також запрошений відомий дипломат, колишній міністр закордонних справ України В.С.Огризко. В онлайн-режимі у засіданні взяли участь представники цієї громадської організації в областях України, а також ті члени Поважної Ради, які з об’єктивних причин не змогли того дня прибути до НМУ.

Порядок денний засідання включав короткий звіт про діяльність регіональних рад, з яким виступив В.М.Князевич, організаційні питання, такі, як включення до складу Поважної Ради нових членів, зокрема митрополита Православної Церкви України Олександра (Драбинка), а також доповідь запрошеної на засідання директора ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб імені Л.В.Громашевського НАМН України», професора В.І.Задорожної про стан справ у боротьбі з наслідками пандемії COVID-19.

Ті, хто взяв участь в обговоренні питань, порушених на засіданні, відзначали прогрес у діяльності організації, покликаної неухильно піднімати престиж професії медика, поступове подолання труднощів і проблем, які виникають, і висловлювали сподівання, що до 9 серпня – дня Святого великомученика і цілителя Пантелеймона – його шанувальники підійдуть із гідними здобутками та успіхами.

                                                                                                              

Прес-центр