НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

В НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ ТРИВАЮТЬ ВСТУПНІ СПІВБЕСІДИ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН

15.10.2019

Понад 80 юнаків та дівчат з Індії, Йорданії, Нігерії, Великої Британії заповнили минулої суботи три аудиторії морфологічного корпусу Університету, аби спробувати свої сили з мови і літератури – англійської або української, хімії або біології та фізики або математики.

За традицією, абітурієнтів привітав проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор О.М.Науменко. Олександр Миколайович представив колег – проректора з науково-педагогічної та виховної роботи, професора О.А.Канюру, проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професора Р.Л.Скрипник, заступника декана з підготовки іноземних громадян Ю.П.Резнікова, заступника відповідального секретаря приймальної комісії В.В.Мороза. Групу викладачів екзаменаційної комісії, як і в минулі рази, очолювала професор Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка Надія Марківна Гаєвська.

Професор О.М.Науменко наголосив на серйозності співбесід, які належало пройти абітурієнтам, а також на складності навчального процесу. Не всім гарантовано успіх. Але ті, кому з об’єктивних причин не вдасться набрати прохідну кількість балів, матимуть можливість поліпшити свої знання на підготовчому відділенні.

Заступник декана з підготовки іноземних громадян Юрій Резніков відзначив той факт, що рівень знань вступників стає дедалі вищим. Потенційні абітурієнти мають інформацію про підвищення вимог на співбесідах для вступу в НМУ, тому більшає відсоток підготовлених і відповідальних абітурієнтів.

Ел’Ноам Афе-Айделоджі – громадянин Об‘єднаного Королівства Великої Британії і Північної Ірландії. Цей симпатичний і привітний хлопець  – один із багатьох, хто зайняв місце в одній із аудиторій і приготувався до співбесіди з англійської мови. Йому, як і всім іншим, залишається побажати всіляких успіхів.

 

Прес-центр