НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКА СПІВПРАЦЯ: ЩЕ ОДНА ЯСКРАВА СТОРІНКА

16.09.2019

14 вересня 2019 року в Національній науковій медичній бібліотеці України відбулась науково-практична конференція та урочистості з нагоди відкриття польсько-українського центру “Polish Med”. Пріоритетними напрямками діяльності центру є оториноларингологія, терапія, педіатрія, неврологія та естетична медицина.

У конференції взяли участь проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи НМУ імені О.О. Богомольця, професор Олександр Миколайович Науменко, керівник кафедри і клініки оториноларингології Варшавського медичного університету, президент Європейського товариства хірургів основи черепа професор Казімєж Нємчик, завідувач кафедри внутрішніх хвороб стоматологічного факультету Університету, професор Анатолій Станіславович Свінціцький. У своїх доповідях вони зупинилися на історичних аспектах співробітництва між обома Університетами та українсько-польській співпраці у різних наукових напрямках. Серед почесних гостей з польської сторони участь у відкритті польсько-українського центру “Polish Med” взяли Ева Матушек-Загата – керівник науково-освітньої секції Посольства Польщі в Україні та Ева Фішер – представник Польської академії наук.

Після урочистостей у медичному центрі цікаві і змістовні  консультації провели професор О.М. Науменко та  професор Казімєж Нємчик.

 

Прес-центр (за матеріалами лікувально-консультативного відділу НМУ)