НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ-2015»

13.03.2015

12 березня 2015 р. у київському Палаці дітей та юнацтва розпочала роботу VI Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти – 2015", в якій взяли участь Національний медичний університет імені О.О. Богомольця та Український медичний ліцей НМУ.

Цього року серед учасників виставки були представлені 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції з Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великої Британії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови.

Виставка є одним із найбільших професійних форумів освітніх і наукових інновацій та є інструментом популяризації новітніх освітніх методик і технологій. На експозиціях відвідувачів ознайомлять з можливостями отримання базової та повної загальної середньої освіти разом з сучасною професійною кваліфікацією.

Упродовж трьох днів роботи виставки відвідувачі, педагоги та  фахівці-освітяни мають можливість поспілкуватися з представниками різних навчальних закладів, обмінятися досвідом педагогічної практики, ознайомитися з сучасними технологіями навчання. Абітурієнти отримають актуальну інформацію щодо умов вступу до НМУ та УМЛ.

Під час проведення 47 науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, круглих столів, презентацій та майстер-класів, освітяни й науковці з різних регіонів країни обговорять нагальні проблеми модернізації галузі освіти, шляхи інтеграції до європейського освітнього простору.

 Діяльність НМУ імені О.О. Богомольця була відзначена наступними нагородами:
–    Диплом Гран-прі «Лідер вищої освіти України»;
–    Золота медаль НМУ у номінації «Розробка та упровадження у навчально-виховний процес сучасних систем моніторингу якості освіти»; 
–    Сертифікат якості наукових публікацій. 

Український медичний ліцей  отримав золоту медаль у номінації «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді».

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця