НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «СПІЛЬНІ ДІЇ ВІЙСЬКОВИХ ФОРМУВАНЬ І ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ДЕРЖАВИ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» В ОДЕСІ

16.09.2019

Завідувач кафедри медицини надзвичайних ситуацій та тактичної медицини професор Анатолій Гринзовський узяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи», яка проходила 12–13 вересня 2019 року на базі Військової академії (м. Одеса).

На засіданні секції «Тактична медицина, військово-медична підготовка, біобезпека в сучасних умовах: актуальні питання розвитку. Стандарт «Підготовка військовослужбовця з тактичної медицини» – імплементація стандартів НАТО» професор А.М.Гринзовський представив доповідь «ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ПРОТОКОЛІВ ПРИ ФОРМУВАННІ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ У СФЕРІ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ФАХІВЦІВ ЕКСТРЕМАЛЬНОГО ТА МЕДИЧНОГО ПРОФІЛІВ».

Підбиваючи  підсумки Міжнародної науково-практичної конференції, Начальник Військової академії, кандидат юридичних наук, генерал-майор Олег ГУЛЯК подякував за плідну роботу та нагородив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця дипломом за активну участь.

 

Прес-центр (за матеріалами кафедри медицини надзвичайних ситуацій та тактичної медицини НМУ