НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ-ПЕДІАТРІВ В СІМЕЙНО-ІНКЛЮЗИВНОМУ ФЕСТИВАЛІ «ТАКИЙ ЯК Я»

04.06.2019

1 червня 2019 року до Міжнародного дня захисту дітей студенти-педіатри як партнери взяли участь у сімейно-інклюзивному фестивалі «Такий як Я», який пройшов вже традиційно в парку імені Тараса Шевченка міста Києва.

Мета фестивалю “Такий як Я” – продемонструвати можливості інклюзивного суспільства, у якому люди з інвалідністю є повноцінними учасниками навчального, виховного чи розважального процесу, де не існує перешкод для особистого розвитку, комунікацій, панує повага, толерантність і взаєморозуміння. Це –  простір без обмежень, де кожен почувається вільно, може гратися, спілкуватися без огляду на ті чи інші обмеження, самовиражатися. Тут в іграх, майстер-класах об’єдналися всі діти разом. Усі разом вони танцювали, співали, малювали та перебували в одній святковій атмосфері. Таке спілкування направлене на створення справжнього простору без обмежень.

Студенти-педіатри організували майстер-клас із малювання, який дуже припав дітям до душі, також майстер-клас «Здорове харчування», «Збери скелет людини» і в якості волонтерів взяли участь на інших локаціях.

 

Деканат медичного факультету № 3