НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ-ПЕДІАТРІВ В ДНІ КОХЛЕАРНОГО ІМПЛАНТУ В УКРАЇНІ

20.05.2019

19 травня 2019 року студенти медичного факультету №3 – Педіатрія взяли активну участь у проведенні Дня Кохлеарного імпланту в Україні на Михайлівській площі.

Мета заходу – привернути увагу суспільства до проблем людей з порушенням та втратою слуху. А також спростувати стереотипи щодо обмеження можливостей у людей, які користуються системами кохлеарної імплантації. Головне гасло Дня КІ цього року  «Глухота – не вирок!»

У програмі заходу було багато цікавого: інформування, спілкування, демонстрація досягнень дітей з діагнозом глухота, обмін досвідом між батьками та спеціалістами, зустріч з казковими героями, солодощі, майстер-класи для дітей та дорослих, флешмоб.

Студенти-педіатри провели для дітей інтерактивну вікторину на тему анатомії та фізіології вуха. Волонтери розмальовували  аквагримом обличчя учасників заходу. Важливою частиною став флешмоб на якому всі учасники створили рухомий равлик, адже наша вушна раковина і справді нагадує закрученого равлика. Цим флешмобом учасники Дня кохлеарного імпланту в Україні хотіли привернути увагу громадськості і сказати: “Я хочу чути” і “Я маю право на те, щоб чути”.

Студенти мали можливість спостерігати за талановитими діточками, які користуються КІ, відвідати захопливий майстер-класи на тему “Ейдетика” та допомогти дітям розписувати пряники.

У заході крім студентів-педіатрів взяли участь перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л. Кучин та декан медичного факультету №3, професор О.В. Виговська.

 Деканат медичного факультету №3