НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКА КАФЕДРИ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ №3 НМУ В МІЖНАРОДНОМУ КОНГРЕСІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РЕСПІРАТОРНОГО ТОВАРИСТВА, ЯКИЙ ВІДБУВСЯ В ІСПАНІЇ

03.10.2019

Європейське респіраторне товариство (ERS) є найбільшою європейською організацією в галузі респіраторної медицини і об’єднує більше 100 країн світу. Основними цілями ERS є дослідження, тренування та навчання спеціалістів у галузі респіраторної медицини.

З 28 вересня по 02 жовтня 2019 року в Мадриді (Іспанія) проходив Міжнародний конгрес ERS, в роботі якого взяли участь понад 21 тисяча делегатів із 134 країн світу, в тому числі з України. Від кафедри внутрішньої медицини №3 НМУ імені О.О. Богомольця на конгресі було представлено доповідь щодо ефективності застосування мукоактивних препаратів у хворих на ХОЗЛ з різним шляхом введення, яку зробила аспірант Н.М.Кузьменко. Представлені в доповіді результати досліджень викликали жвавий інтерес серед фахівців та стали приводом для активної дискусії.

У насиченій атмосфері обміну досвідом було прослухано лекції визнаних фахівців галузі та отримано новітні знання щодо сучасних підходів до діагностики та лікування респіраторних захворювань.

 

Прес-центр за матеріалами кафедри внутрішньої медицини №3