НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УЧАСТЬ КАФЕДРИ АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ №2 У МІЖНАРОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ФОРУМІ

21.09.2020

16-18 вересня 2020 року у Києві відбувся ХI міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» та ІХ міжнародний медичний конгрес за підтримки ВР України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, МОЗ України та Київської міської державної адміністрації.

Кафедра акушерства і гінекології №2 багато років є учасником міжнародного медичного форуму і організатором науково-практичної конференції  «Вагітність і пологи високого ризику». Щоразу в рамках цієї проблеми висвітлюються теми, що стосуються певного напрямку. От і нинішню конференцію було присвячено таким важливим питанням, як акушерський і перинатальний ризик, його прогнозування та оптимізація лікувально-діагностичної тактики та розродження.

А ще ця науково-практична конференції була особлива тому, що присвячувалася  90-річчю від дня народження професора  В.С. Артамонова. У вступному слові завідувач кафедри  акушерства та гінекології №2, доктор медичних наук, професор О.П.Гнатко наголосила, що всі учні, яким професор  В.С. Артамонов дав путівку в життя, пам’ятають свого Вчителя і втілюють у щоденній професійній практиці всі його настанови і поради.

Основними доповідачами на конференції були викладачі кафедри, які з різних сторін  висвітлили науково-практичні напрямки проблеми акушерського та перинатального ризику, представили інноваційні розробки з питань лікувально-діагностичного процесу та оптимізації тактики ведення щодо виявлення факторів ризику, їх прогнозування для поліпшення акушерських та перинатальних наслідків.

За участь і організацію конференції кафедру акушерства та гінекології №2 було нагороджено дипломом.

           

Прес-центр за матеріалами кафедри акушерства та гінекології №2