НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

У НАЦІОНАЛЬНОМУ МЕДИЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ РОЗПОЧАЛАСЯ ВСТУПНА КАМПАНІЯ

10.07.2019

10 липня 2019 року у діловій, але не позбавленій урочистості атмосфері розпочала роботу приймальна комісія НМУ імені О.О.Богомольця.

Кампанія ця повторюється з року в рік, але щоразу мають місце новації організаційного характеру, покликані спростити, вдосконалити процедуру подання документів абітурієнтами, а віднедавна – створення особистого електронного кабінету для кожного, хто цього побажає. Насамперед, привертає увагу продуманість – до дрібниць! – кожного етапу – кроку – цих, здавалося б, простих, але й важливих процедур. Так, у фізико-хімічному і морфологічному корпусах НМУ облаштовано консультаційні пункти допомоги тим абітурієнтам, які з якихось причин не можуть самостійно створити особистий електронний кабінет і оформити електронну заяву. У фізико-хімічному корпусі почав функціонувати консультаційний центр для  прийому іноземних громадян. Члени приймальної комісії Олена Соловій, Аліна Сліпець, Марія Прокопчук і Валерія Халупенко перевірятимуть наявність і комплектність документів у таких абітурієнтів, видаватимуть їм запрошення на іспит.

В окремій аудиторії організовано проходить оформлення особових справ абітурієнтів – крок № 1. Аби полегшити і прискорити цю процедуру, а також уникнути можливих помилок при оформленні, члени приймальної комісії допомагають майбутнім вступникам правильно зорієнтуватися. Значний контингент – вчорашні студенти коледжів, які бажають продовжити навчання з другого курсу на різних факультетах НМУ. А от Олександра Форосенко, випускниця Уманської середньої школи № 9, що на Черкащині, подає документи для вступу на перший курс медичного факультету. Дівчина хоче навчатися на хірурга. До цього важливого пункту  з самого ранку прийшли керівники Університету – перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л.Кучин, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор О.М.Науменко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор О.А.Канюра, в.о.проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор О.М.Власенко, проректор з науково-педагогічної роботи міжнародних зв’язків та аспірантури, професор Р.Л.Скрипник, декани факультетів.

Крок № 2 – оформлення проекту договору – стосується тих абітурієнтів, які навчатимуться на контрактній основі.

Переконавшись, що оформлення особових справ, консультації з електронних питань тощо ідуть за планом, керівники Університету прямують до морфологічного корпусу, де, власне, й відбуватиметься процедура прийому документів – крок №3. Поруч з відповідною аудиторією розташований кабінет відповідального секретаря приймальної комісії НМУ Максима Тарасенка. Він завжди на місці, готовий оперативно вирішити будь-яке питання або й непорозуміння, якщо таке виникне.

Перед морфологічним корпусом облаштовано пропускний пункт, де члени технічного секретаріату приймальної комісії Роман Левчук і Максим Юхимович ведуть облік тих, хто підходить з підготовленими теками особових справ для подальшого подання документів, а водночас стежать за порядком, дають поради громадянам, які, незважаючи на добре оформлені стенди і покажчики, «шукають» той чи інший пункт.

Першим до морфологічного корпусу заходить Владислав Щитник, киянин, випускник медичного коледжу, який склав у ньому всі необхідні іспити з лікувальної справи і готовий до внутрішнього екзамену НМУ – тестування з анатомії, фізіології, гістології і хімії. Хлопець мріє навчатися на одному з медичних факультетів Університету.

У числі перших абітурієнтів – вже знайома нам Олександра Форосенко, а також Аліна Грищенко, яка хоче вивчитись на фармацевта, Антон Дєтков, що приїхав із Чернігова, де закінчив місцевий базовий медичний коледж.

На десяту годину через пропускний пункт пройшло 15 абітурієнтів. Звісно, це лише початок. Залишається побажати хлопцям і дівчатам успіху у тій нелегкій справі, яку вони обрали у житті.

 

Прес-центр