НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

У МОРФОЛОГІЧНОМУ КОРПУСІ НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ П’ЯТНИЦЯ СТАЛА ДЛЯ БАГАТЬОХ АБІТУРІЄНТІВ ДНЕМ ІСПИТІВ І СПІВБЕСІД

19.07.2019

Для тих, хто з поважних причин не склав ЗНО і дістав право спробувати свої сили в ході вступної кампанії, іспит з української мови в аудиторії №3 імені Святителя Луки Кримського є другим. Якщо на іспитах з біології / хімії і математики / фізики цій категорії вступників треба набрати передбачену конкурсом кількість балів, то іспит з мови достатньо не «провалити».

Про це після традиційного привітання, яке виголосив проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи НМУ, професор О.М.Науменко, зазначила голова екзаменаційної комісії, професор Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка Н.М.Гаєвська. Іспит являє собою диктант, одне запитання з мови і одне – з літератури. Останнє в даному разі – уривок з поеми «Кавказ» Тараса Шевченка, і абітурієнтам належало згадати, що цей твір Великий Кобзар присвятив своєму другові Якову де Бальмену. Зараз, коли іспит позаду, цю правильну відповідь можна озвучити.

Майбутні лікарі приготувалися до диктанту, а Надія Марківна поспішила до аудиторії №2 імені В.О.Караваєва, де на співбесіду з англійської мови прибула група іноземних абітурієнтів. А поверхом нижче таку саму співбесіду, але з мови української мав пройти хлопець із Йорданії Давуд Ахмад Джама.

Тим часом, у фізико-хімічному корпусі продовжують роботу кроки і консультаційні центри. Робота ця, як здається на перший погляд, стає дедалі чіткішою і більш злагодженою. Студент медичного факультету НМУ Андрій Філіпов, який на період вступної кампанії працює у приймальній комісії, роздає усім бажаючим розроблену відділом моніторингу якості освіти НМУ анкету, мета якої – вивчення задоволеності абітурієнтів 2019 року роботою ПК.

Анна Куприненко родом з Коростеня на Житомирщині. Закінчила в обласному центрі медичний коледж і подає документи на спеціальність «Фармація. Промислова фармація».

Цей самий фах обрала й киянка Катерина Гладких. Для неї вища медична освіта, отримана в НМУ, стане другою. Оскільки пані Катерина вже має повноцінний диплом про закінчення Київського національного економічного університету.

Ольга Тарасюк здає документи на лікувальну справу. Вона закінчила Бердичівський медичний коледж, але родом з Вінниччини. Є тут село Мохнівка, яке донедавна було Комсомольським. Декомунізація!

За повідомленням секретаріату приймальної комісії, на 17.00 18 липня 2019 року зареєстровано 5921 заяву, 4520 з яких допущено до конкурсу. Осіб, які подавали документи, 4665. Співвідношення чоловіки / жінки залишається незмінним – 1:3.

Прес-центр