НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ТВОРЧИЙ КОНКУРС ІЗ ЛІПЛЕННЯ ЗІБРАВ АБІТУРІЄНТІВ, ЯКІ ПОДАЛИ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ В МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ УНІВЕРСИТЕТУ ПІСЛЯ 20 ЛИПНЯ

29.07.2019

29 липня 2019 року в аудиторії №1 імені професора П.М.Буйка морфологічного корпусу НМУ імені О.О. Богомольця знову з’явилися «дорослий» пластилін і муляжі корінних зубів, з яких абітурієнти медичного коледжу НМУ мають зробити якомога точніші копії, а екзаменаційна комісія на чолі з деканом стоматологічного факультету НМУ, професором Н.В.Біденко – ці витвори належним чином оцінити. «Як бачите, сьогодні конкурсантів небагато, – зазначила Наталя Василівна, – Основна кількість пробувала свої сили минулого разу, на попередньому іспиті. Треба сказати, успішно пройшли конкурс не всі. Сподіваюсь, що сьогоднішні вступники покажуть і свій хист, і необхідне вміння».

Справді, засукати рукави і виліпити копії зубів мудрості бажаючих прийшло небагато. Чого не скажеш про традиційну місію проректорів і керівників факультетів НМУ, які привітали абітурієнтів із важливим і відповідальним екзаменом. Це перший проректор з науково-педагогічної роботи і післядипломної освіти НМУ, професор Ю.Л.Кучин, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи НМУ, професор О.М.Науменко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи НМУ, професор О.А.Канюра, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та аспірантури НМУ, професор Р.Л.Скрипник, в.о.проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор О.М.Власенко, декани факультетів. Звертаючись до абітурієнтів Юрій Леонідович похвалив їх за вибір, додавши, що професія зубного техніка самодостатня, а успішно закінчивши медичний коледж НМУ, можна реально претендувати на продовження освіти на стоматологічному факультеті Університету.

Подання абітурієнтами оригіналів документів, які увійшли до списків рекомендованих для вступу на бюджетну форму навчання, як кажуть, набирає обертів. Крім того, подібні документи подають і молодші спеціалісти – випускники медичних коледжів, училищ і академій, які щойно успішно склали фахові випробування з медицини або педіатрії і тепер продовжать навчання на других курсах відповідних факультетів НМУ.

Владислав Білінський закінчив у селі Мощеній Ковельського району Волинської області місцеву школу, набравши по ЗНО 190,2 конкурсного бала, завдяки чому потрапив до списку рекомендованих і де-факто став студентом першого курсу медичного факультету.

А от Валерія Міхедькіна, в майбутньому його можлива однокурсниця, приїхала з міста Селидового на Донеччині і є, як видно з її слів, живим свідченням того, що українська мова далеко не чужа у цьому прифронтовому місті сходу. Її конкурсний бал ЗНО трохи вищий, ніж у Владислава, – 192,5. Валерія теж планує вчитись за спеціальністю «Лікувальна справа».

«ЗНОшники» підходять до столу приймальної комісії зліва, а праворуч – вистроїлись у чималеньку чергу потенційні другокурсники…

Марина Мартиросова – уродженка села Вінницькі Стави Васильківського району Київської області. Успішно склавши фахові випробування, ця випускниця медичного коледжу навчатиметься далі на другому курсі медичного факультету НМУ.

Її можливою сусідкою по місцю в аудиторії буде черкащанка Олеся Погуляйло. Закінчила ця дівчина Черкаську медичну академію і могла, до речі, продовжувати освіту в її ж стінах. Однак слава Національного медичного університету імені О.О.Богомольця – річ серйозна. Тому й подалася Олеся до Києва, де успішно склала фахові випробування.

 

Прес-центр