НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЦИКЛ ВЕБІНАРІВ НА КАФЕДРІ ПЕДІАТРІЇ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

18.11.2020

Цими днями кафедра педіатрії післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця розпочала цикл вебінарів для інтернів та слухачів підвищення кваліфікації за фахом «Педіатрія», «Загальна практика – сімейна медицина», «Дитяча алергологія», «Дитяча гастроентерологія» та інших фахівців.

У вебінарах беруть участь провідні фахівці України.

Так, 13 листопада було проведено вебінар, присвячений питанням епідеміології алергічних хвороб, сучасній алергодіагностиці та АСІТ у дітей. На вебінарі професор С.Ф.Гончарук та доцент А.В.Касьяненко з кафедри імунології, генетики та медичної біології Одеського національного медичного університету представили  інформацію з актуальних проблем алергології, епідеміології алергічних хвороб ряду областей України, підходи до терапії.

17 листопада було проведено вебінар «Бронхіальна астма у дітей». Перед слухачами виступила провідний фахівець України, керівник Алергоцентру з діагностикою медикаментозної алергії у дітей та жінок  ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової,  доктор медичних наук Т.Р. Уманець.

 

 

Прес-центр за матеріалами кафедри педіатрії післядипломної освіти